Splits
|
||||||||
Billy Ainsworth |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 203: Boys 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 207: Boys 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 215: Boys 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Lucas Allitt |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 203: Boys 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 205: Boys 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Event 209: Boys 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Event 213: Boys 50m Butterfly |
Scratched | |||||||
Event 217: Boys 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Ruby Allitt |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 210: Girls 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 214: Girls 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Event 218: Girls 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Jacob Armstrong |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 203: Boys 100m Ind Medley (C Grade)
|
3rd | 1:47.67 |
|
4.0 | -2.75 | |||
Event 217: Boys 50m Freestyle (C Grade)
|
14th | 45.60 |
|
-3.16 | ||||
Chloe Atkinson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 110: Girls 50m Freestyle (A Grade)
|
18th | 31.66 |
|
-0.47 | ||||
Event 118: Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
4th | 42.41 |
|
3.0 | -1.16 | |||
Ruby Baxter |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m Ind Medley (B Grade)
|
16th | 1:38.02 |
|
-6.39 | ||||
Event 210: Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
18th | 40.66 |
|
-4.76 | ||||
Event 218: Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
2nd | 48.38 |
|
5.0 | -1.11 | |||
Lawrence Brewer |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 207: Boys 50m Freestyle (A Grade)
|
15th | 29.84 |
|
-1.87 | ||||
Event 211: Boys 50m Butterfly (B Grade)
|
1st | 35.23 |
|
6.0 | -3.56 | |||
Isla Callard |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Girls 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 104: Girls 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Event 108: Girls 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Event 112: Girls 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 116: Girls 50m Butterfly |
Scratched | |||||||
Ethan Clifford |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 203: Boys 100m Ind Medley (A Grade)
|
8th | 1:21.86 |
|
-10.44 | ||||
Event 207: Boys 50m Freestyle (A Grade)
|
23rd | 31.89 |
|
-2.51 | ||||
Event 211: Boys 50m Butterfly (B Grade)
|
12th | 35.76 |
|
-1.70 | ||||
Event 215: Boys 50m Breaststroke (A Grade)
|
8th | 38.26 |
|
-2.05 | ||||
Jessica Craig |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Girls 100m Ind Medley (B Grade)
|
13th | 1:32.43 |
|
-0.39 | ||||
Event 104: Girls 50m Backstroke (B Grade)
|
5th | 43.05 |
|
2.0 | -2.63 | |||
Event 108: Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
29th | 1:02.71 |
|
-13.32 | ||||
Event 112: Girls 50m Freestyle (A Grade)
|
16th | 37.09 |
|
-3.05 | ||||
Event 116: Girls 50m Butterfly (B Grade)
|
14th | 42.74 |
|
-0.08 | ||||
Jessica Crosby |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Girls 100m Ind Medley (A Grade)
|
7th | 1:14.82 |
|
-1.14 | ||||
Event 106: Girls 50m Butterfly (A Grade)
|
7th | 31.71 |
|
-0.17 | ||||
Event 110: Girls 50m Freestyle (A Grade)
|
2nd | 28.98 |
|
5.0 | -0.79 | |||
Zak Dower |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 103: Boys 100m Ind Medley (B Grade)
|
6th | 1:29.54 |
|
1.0 | -6.18 | |||
Event 107: Boys 50m Freestyle (B Grade)
|
8th | 34.15 |
|
-1.57 | ||||
Event 111: Boys 50m Butterfly (C Grade)
|
1st | 42.51 |
|
6.0 | -4.68 | |||
Event 115: Boys 50m Breaststroke (B Grade)
|
8th | 44.68 |
|
-1.30 | ||||
Event 119: Boys 50m Backstroke (C Grade)
|
2nd | 45.33 |
|
5.0 | -5.06 | |||
Annabel Edwards |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m Ind Medley (B Grade)
|
7th | 1:49.81 |
|
-1.80 | ||||
Event 208: Girls 50m Breaststroke (A Grade)
|
1st | 55.00 |
|
6.0 | -7.22 | |||
Event 212: Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
4th | 46.23 |
|
3.0 | -5.81 | |||
Abigail Evans |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Girls 100m Ind Medley (C Grade)
|
4th | 1:48.75 |
|
3.0 | +4.53 | |||
Event 108: Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
10th | 59.30 |
|
-4.47 | ||||
Event 112: Girls 50m Freestyle (C Grade)
|
10th | 45.02 |
|
+0.10 | ||||
Huw Evans |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 105: Boys 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Event 109: Boys 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Event 117: Boys 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Phoebe Evans |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Girls 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 104: Girls 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Event 112: Girls 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 116: Girls 50m Butterfly |
Scratched | |||||||
Rebecca Farnsworth |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Girls 100m Ind Medley (B Grade)
|
13th | 1:47.06 |
|
-4.84 | ||||
Event 104: Girls 50m Backstroke (B Grade)
|
4th | 58.00 |
|
3.0 | -15.40 | |||
Event 108: Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
7th | 59.00 |
|
-4.57 | ||||
Event 112: Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
12th | 41.09 |
|
-2.60 | ||||
Event 116: Girls 50m Butterfly (C Grade)
|
14th | 52.48 |
|
+2.30 | ||||
Oliver Fogerty |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 105: Boys 50m Breaststroke (C Grade)
|
1st | 1:00.00 |
|
6.0 | +9.75 | |||
Event 109: Boys 50m Backstroke |
DQ | 6.5 Not on the back at finish |
||||||
Event 117: Boys 50m Freestyle (B Grade)
|
4th | 55.00 |
|
3.0 | -9.65 | |||
Isla Forsdyke |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 210: Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
4th | 42.46 |
|
3.0 | -8.60 | |||
Event 214: Girls 50m Backstroke (B Grade)
|
13th | 43.34 |
|
-2.61 | ||||
Event 218: Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
4th | 55.52 |
|
3.0 | -7.37 | |||
Maya Foulkes |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Girls 100m Ind Medley (C Grade)
|
7th | 1:44.30 |
|
-3.17 | ||||
Event 112: Girls 50m Freestyle (C Grade)
|
9th | 42.98 |
|
-1.10 | ||||
Event 116: Girls 50m Butterfly (C Grade)
|
8th | 56.64 |
|
-10.73 | ||||
Molly Garvey |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Girls 100m Ind Medley (C Grade)
|
1st | 1:41.50 |
|
6.0 | +5.60 | |||
Event 112: Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
13th | 40.64 |
|
-1.89 | ||||
Event 116: Girls 50m Butterfly (C Grade)
|
1st | 46.35 |
|
6.0 | -0.01 | |||
William Gawthorp |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 205: Boys 50m Breaststroke (C Grade)
|
7th | 58.00 |
|
-5.33 | ||||
Event 209: Boys 50m Backstroke (C Grade)
|
13th | 53.00 |
|
-3.66 | ||||
Event 217: Boys 50m Freestyle (C Grade)
|
8th | 45.00 |
|
-4.24 | ||||
Joseph Greaney |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 105: Boys 50m Breaststroke (A Grade)
|
2nd | 58.00 |
|
5.0 | -8.99 | |||
Event 109: Boys 50m Backstroke (B Grade)
|
2nd | 55.00 |
|
5.0 | -5.80 | |||
Event 117: Boys 50m Freestyle (B Grade)
|
1st | 46.56 |
|
6.0 | -5.36 | |||
Eloise Gunn |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 206: Girls 50m Butterfly (B Grade)
|
11th | 38.29 |
|
+1.73 | ||||
Event 210: Girls 50m Freestyle (A Grade)
|
17th | 36.40 |
|
-3.01 | ||||
Event 214: Girls 50m Backstroke (C Grade)
|
3rd | 41.59 |
|
4.0 | +2.06 | |||
Event 218: Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
2nd | 48.82 |
|
5.0 | -1.05 | |||
Martha Harris |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 204: Girls 50m Backstroke (B Grade)
|
3rd | 52.38 |
|
4.0 | -5.72 | |||
Event 208: Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
5th | 1:01.18 |
|
2.0 | -7.56 | |||
Event 212: Girls 50m Freestyle (C Grade)
|
1st | 45.35 |
|
6.0 | -0.27 | |||
Event 216: Girls 50m Butterfly (C Grade)
|
2nd | 54.55 |
|
5.0 | -4.76 | |||
Eva Hauge |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Girls 100m Ind Medley (B Grade)
|
16th | 1:51.23 |
|
-18.02 | ||||
Event 104: Girls 50m Backstroke |
DQ | 6.4 Turn not performed immediately |
||||||
Event 108: Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
17th | 53.99 |
|
-7.27 | ||||
Event 112: Girls 50m Freestyle (C Grade)
|
3rd | 43.92 |
|
4.0 | -4.02 | |||
Event 116: Girls 50m Butterfly (C Grade)
|
11th | 45.50 |
|
+1.45 | ||||
Emma Heaton |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Girls 100m Ind Medley (A Grade)
|
13th | 1:33.72 |
|
-2.68 | ||||
Event 112: Girls 50m Freestyle (A Grade)
|
10th | 43.92 |
|
-8.62 | ||||
Event 116: Girls 50m Butterfly (B Grade)
|
4th | 43.21 |
|
3.0 | -1.26 | |||
Amos Hebden |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 103: Boys 100m Ind Medley (B Grade)
|
7th | 1:27.53 |
|
-4.11 | ||||
Event 111: Boys 50m Butterfly (B Grade)
|
5th | 39.51 |
|
2.0 | -2.88 | |||
Event 119: Boys 50m Backstroke (B Grade)
|
8th | 37.01 |
|
+0.76 | ||||
Isaac Hebden |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 103: Boys 100m Ind Medley (B Grade)
|
9th | 1:34.12 |
|
-9.06 | ||||
Event 111: Boys 50m Butterfly (B Grade)
|
6th | 42.41 |
|
1.0 | -5.02 | |||
Event 119: Boys 50m Backstroke (B Grade)
|
9th | 37.82 |
|
+0.09 | ||||
Rachel Henley |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 206: Girls 50m Butterfly |
Scratched | |||||||
Event 210: Girls 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 218: Girls 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Petronella Horner |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Girls 100m Ind Medley (B Grade)
|
4th | 1:42.87 |
|
3.0 | -7.89 | |||
Event 108: Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
7th | 55.95 |
|
-7.38 | ||||
Event 112: Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
8th | 39.76 |
|
-2.31 | ||||
Event 116: Girls 50m Butterfly (C Grade)
|
3rd | 58.12 |
|
4.0 | -11.41 | |||
Eva Howard |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Girls 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 104: Girls 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Event 108: Girls 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Event 112: Girls 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Lawrence Longley |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 105: Boys 50m Breaststroke (B Grade)
|
9th | 55.00 |
|
+0.42 | ||||
Event 109: Boys 50m Backstroke (C Grade)
|
3rd | 48.00 |
|
4.0 | +4.30 | |||
Event 117: Boys 50m Freestyle (C Grade)
|
4th | 45.00 |
|
3.0 | +1.88 | |||
Henry Mace |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 103: Boys 100m Ind Medley (B Grade)
|
2nd | 1:49.83 |
|
5.0 | -10.10 | |||
Event 105: Boys 50m Breaststroke (B Grade)
|
7th | 52.00 |
|
+0.70 | ||||
Event 117: Boys 50m Freestyle (B Grade)
|
3rd | 45.82 |
|
4.0 | -5.86 | |||
Emily McSeveny |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Girls 100m Ind Medley (B Grade)
|
11th | 1:46.57 |
|
-5.47 | ||||
Event 104: Girls 50m Backstroke (C Grade)
|
10th | 54.69 |
|
-6.63 | ||||
Event 108: Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
8th | 57.56 |
|
-8.65 | ||||
Event 112: Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
23rd | 47.35 |
|
-7.60 | ||||
Event 116: Girls 50m Butterfly (C Grade)
|
10th | 50.00 |
|
+0.16 | ||||
Olivia McSeveny |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Girls 100m Ind Medley (A Grade)
|
8th | 1:28.71 |
|
-6.25 | ||||
Event 104: Girls 50m Backstroke (A Grade)
|
5th | 41.05 |
|
2.0 | -3.92 | |||
Event 108: Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
8th | 52.57 |
|
-7.76 | ||||
Event 112: Girls 50m Freestyle (A Grade)
|
6th | 37.01 |
|
1.0 | -4.34 | |||
Event 116: Girls 50m Butterfly (A Grade)
|
4th | 38.94 |
|
3.0 | -3.78 | |||
Amelia Murgatroyd |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Girls 100m Ind Medley (B Grade)
|
11th | 1:35.00 |
|
-4.07 | ||||
Event 104: Girls 50m Backstroke (C Grade)
|
9th | 49.43 |
|
-3.10 | ||||
Event 108: Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
13th | 52.15 |
|
-5.98 | ||||
Event 112: Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
22nd | 40.42 |
|
-3.09 | ||||
Daniel Pickup |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 103: Boys 100m Ind Medley (C Grade)
|
2nd | 1:36.02 |
|
5.0 | -5.29 | |||
Event 107: Boys 50m Freestyle (C Grade)
|
1st | 37.64 |
|
6.0 | -3.07 | |||
Event 115: Boys 50m Breaststroke (B Grade)
|
7th | 50.68 |
|
-7.98 | ||||
Event 119: Boys 50m Backstroke (C Grade)
|
8th | 51.91 |
|
-5.71 | ||||
Isabelle Rhodes |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m Ind Medley (C Grade)
|
5th | 1:45.00 |
|
2.0 | -8.54 | |||
Event 206: Girls 50m Butterfly (C Grade)
|
5th | 48.00 |
|
2.0 | -5.04 | |||
Event 210: Girls 50m Freestyle (C Grade)
|
1st | 40.04 |
|
6.0 | -3.35 | |||
Event 214: Girls 50m Backstroke (C Grade)
|
13th | 47.69 |
|
-0.59 | ||||
Event 218: Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
7th | 51.96 |
|
-2.29 | ||||
Emilia Roberton |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m Ind Medley (A Grade)
|
2nd | 1:37.88 |
|
5.0 | -0.30 | |||
Event 204: Girls 50m Backstroke (B Grade)
|
2nd | 45.77 |
|
5.0 | -0.93 | |||
Event 208: Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
2nd | 54.16 |
|
5.0 | -1.88 | |||
Event 212: Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
6th | 41.07 |
|
1.0 | -0.31 | |||
Event 216: Girls 50m Butterfly (B Grade)
|
2nd | 45.94 |
|
5.0 | +0.93 | |||
Georgina Royce |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Girls 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 104: Girls 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Event 108: Girls 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Event 112: Girls 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 116: Girls 50m Butterfly |
Scratched | |||||||
Stan Sawyer |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 203: Boys 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 205: Boys 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Event 213: Boys 50m Butterfly |
Scratched | |||||||
Event 217: Boys 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Annie Stump |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 210: Girls 50m Freestyle (C Grade)
|
10th | 43.02 |
|
-2.34 | ||||
Event 214: Girls 50m Backstroke (C Grade)
|
12th | 46.51 |
|
+0.26 | ||||
Event 218: Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
10th | 57.41 |
|
+1.11 | ||||
Fraser Taylor |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 203: Boys 100m Ind Medley (B Grade)
|
9th | 1:31.65 |
|
-13.97 | ||||
Event 207: Boys 50m Freestyle (A Grade)
|
25th | 32.85 |
|
-3.44 | ||||
Event 211: Boys 50m Butterfly (B Grade)
|
11th | 1:00.92 |
|
-27.08 | ||||
Event 215: Boys 50m Breaststroke (C Grade)
|
2nd | 45.88 |
|
5.0 | -4.32 | |||
Event 219: Boys 50m Backstroke (B Grade)
|
11th | 42.23 |
|
-5.84 | ||||
Alexander Tew |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 203: Boys 100m Ind Medley (A Grade)
|
2nd | 1:12.35 |
|
5.0 | -0.26 | |||
Event 209: Boys 50m Backstroke (A Grade)
|
4th | 34.69 |
|
3.0 | -0.21 | |||
Event 213: Boys 50m Butterfly (A Grade)
|
2nd | 32.22 |
|
5.0 | +1.18 | |||
Event 217: Boys 50m Freestyle (A Grade)
|
1st | 29.29 |
|
6.0 | +0.44 | |||
Jenna Thomas-Durrant |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Girls 100m Ind Medley (B Grade)
|
15th | 1:32.81 |
|
-0.15 | ||||
Event 104: Girls 50m Backstroke (B Grade)
|
19th | 47.87 |
|
-4.97 | ||||
Event 108: Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
3rd | 54.06 |
|
4.0 | -4.00 | |||
Event 112: Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
28th | 40.48 |
|
-2.27 | ||||
Event 116: Girls 50m Butterfly (C Grade)
|
6th | 41.70 |
|
1.0 | +3.47 | |||
Ellie Thomson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m Ind Medley (C Grade)
|
6th | 1:47.05 |
|
1.0 | -5.34 | |||
Event 210: Girls 50m Freestyle (C Grade)
|
3rd | 42.71 |
|
4.0 | -3.34 | |||
Event 214: Girls 50m Backstroke (C Grade)
|
8th | 47.90 |
|
-1.19 | ||||
Event 218: Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
13th | 51.01 |
|
-4.41 | ||||
Charles Tremayne |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 205: Boys 50m Breaststroke (B Grade)
|
5th | 59.24 |
|
2.0 | -14.12 | |||
Event 213: Boys 50m Butterfly (B Grade)
|
2nd | 50.00 |
|
5.0 | -10.89 | |||
Event 217: Boys 50m Freestyle (A Grade)
|
8th | 44.37 |
|
-11.73 | ||||
Ava Turner |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Girls 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 104: Girls 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Event 108: Girls 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Event 112: Girls 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 116: Girls 50m Butterfly |
Scratched | |||||||
Gabriel Watson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 203: Boys 100m Ind Medley (B Grade)
|
13th | 1:26.51 |
|
-4.61 | ||||
Event 207: Boys 50m Freestyle (B Grade)
|
4th | 30.84 |
|
3.0 | -1.02 | |||
Event 211: Boys 50m Butterfly (C Grade)
|
1st | 41.45 |
|
6.0 | -2.80 | |||
Event 215: Boys 50m Breaststroke (C Grade)
|
5th | 49.64 |
|
2.0 | -4.47 | |||
Event 219: Boys 50m Backstroke (B Grade)
|
7th | 39.09 |
|
-4.26 | ||||
Sofie Watson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Girls 100m Ind Medley (B Grade)
|
10th | 1:30.57 |
|
+0.13 | ||||
Event 104: Girls 50m Backstroke (B Grade)
|
18th | 45.29 |
|
-2.46 | ||||
Event 108: Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
10th | 48.88 |
|
-3.72 | ||||
Event 112: Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
10th | 39.70 |
|
-3.21 | ||||
Event 116: Girls 50m Butterfly (B Grade)
|
16th | 42.37 |
|
+0.67 | ||||
Matthew Williams |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 107: Boys 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 119: Boys 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
India Wilson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Girls 100m Ind Medley (B Grade)
|
1st | 1:46.79 |
|
6.0 | -13.68 | |||
Event 108: Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
10th | 58.33 |
|
-9.06 | ||||
Event 112: Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
2nd | 44.22 |
|
5.0 | -8.24 | |||
Event 116: Girls 50m Butterfly (B Grade)
|
7th | 48.59 |
|
-4.04 | ||||
Alexander Yates |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 203: Boys 100m Ind Medley (B Grade)
|
8th | 1:42.84 |
|
-1.40 | ||||
Event 205: Boys 50m Breaststroke (C Grade)
|
5th | 55.00 |
|
2.0 | +0.58 | |||
Event 209: Boys 50m Backstroke (C Grade)
|
1st | 50.91 |
|
6.0 | -4.33 | |||
Event 213: Boys 50m Butterfly (B Grade)
|
5th | 48.43 |
|
2.0 | -3.56 | |||
Event 217: Boys 50m Freestyle (C Grade)
|
13th | 42.54 |
|
-0.36 | ||||
Jessica Young |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m Ind Medley (A Grade)
|
10th | 1:22.73 |
|
-1.71 | ||||
Event 210: Girls 50m Freestyle (A Grade)
|
10th | 32.77 |
|
-1.14 | ||||
Event 214: Girls 50m Backstroke (B Grade)
|
1st | 36.82 |
|
6.0 | -0.19 | |||
Event 218: Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
9th | 45.69 |
|
-1.62 |