|
|||||||||
Event 101 Boys 11yrs & Over 800m Freestyle |
|||||||||
Event 102 Girls 11yrs & Over 1500m Freestyle |
|||||||||
14yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
2 | Lillian Cooper | Selby | 26:36.56 | 26:11.87 | -24.69 | ||||
15yrs & Over A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
4 | Megan Moore | Selby | 22:38.56 | 23:16.20 | +37.64 | ||||
Event 103 Boys 11yrs & Over 1500m Freestyle |
|||||||||
Event 104 Girls 11yrs & Over 800m Freestyle |
|||||||||
11yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
2 | Grace Gibson | Selby | 12:50.62 | 12:24.08 | -26.54 | ||||
12yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Alice Moore | Selby | 11:15.22 | 11:03.75 | -11.47 | ||||
2 | Danielle Cartman | Selby | 12:59.72 | 11:18.56 | -1:41.16 | ||||
14yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
2 | Maddy Stevenson | Selby | 12:17.14 | 12:04.72 | -12.42 | ||||
15yrs & Over A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
3 | Lucy Moore | Selby | 12:01.94 | 11:24.45 | -37.49 | ||||
4 | Bethan Wright | Selby | 11:29.09 | 11:36.99 | +7.90 | ||||
Event 201 Mixed 11yrs & Over 400m Ind Medley |
|||||||||
Girls 11yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Grace Gibson | Selby | 7:07.94 | 6:29.48 | -38.46 | ||||
Girls 12yrs Disqualifications | |||||||||
Name | DQ Information | ||||||||
Danielle Cartman | 7.4 Leg movements not on same plane | ||||||||
Girls 15yrs & Over A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
2 | Megan Moore | Selby | 6:05.50 | 6:11.72 | +6.22 | ||||
3 | Bethan Wright | Selby | 6:42.75 | 6:17.75 | -25.00 | ||||
Event 202 Boys 9yrs & Over 200m Freestyle |
|||||||||
Event 203 Girls 9yrs & Over 200m Butterfly |
|||||||||
12yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Alice Moore | Selby | 3:06.18 | 3:05.57 | -0.61 | ||||
Event 204 Boys 9yrs & Over 100m Breaststroke |
|||||||||
11yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Sam Hutchinson | Selby | 2:12.44 | 1:50.23 | -22.21 | ||||
15yrs & Over B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
2 | Jack Hutchinson | Selby | 1:33.62 | 1:35.71 | +2.09 | ||||
Event 205 Girls 9yrs & Over 100m Breaststroke |
|||||||||
11yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
3 | Grace Gibson | Selby | 1:33.94 | 1:38.93 | +4.99 | ||||
12yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
2 | Alice Moore | Selby | 1:35.08 | 1:33.83 | -1.25 | ||||
12yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
4 | Amanda Laurisonyte | Selby | 1:47.15 | 1:46.78 | -0.37 | ||||
15yrs & Over B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Megan Moore | Selby | 1:28.87 | 1:32.30 | +3.43 | ||||
2 | Bethan Wright | Selby | 1:30.85 | 1:35.34 | +4.49 | ||||
3 | Lucy Moore | Selby | 1:44.19 | 1:43.29 | -0.90 | ||||
Event 206 Boys 9yrs & Over 200m Butterfly |
|||||||||
Event 207 Girls 9yrs & Over 200m Freestyle |
|||||||||
11yrs Disqualifications | |||||||||
Name | DQ Information | ||||||||
Grace Gibson | Did Not Compete | ||||||||
12yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
3 | Danielle Cartman | Selby | 2:34.32 | 2:33.68 | -0.64 | ||||
4 | Alice Moore | Selby | 2:39.88 | 2:36.79 | -3.09 | ||||
8 | Amanda Laurisonyte | Selby | 3:33.74 | 3:17.78 | -15.96 | ||||
14yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
4 | Maddy Stevenson | Selby | 2:39.70 | 2:38.01 | -1.69 | ||||
15yrs & Over A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Lucy Moore | Selby | 2:43.06 | 2:39.80 | -3.26 | ||||
2 | Bethan Wright | Selby | 2:40.30 | 2:50.64 | +10.34 | ||||
Event 208 Boys 9yrs & Over 100m Ind Medley |
|||||||||
11yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Sam Hutchinson | Selby | 1:44.78 | 1:33.80 | -10.98 | ||||
15yrs & Over B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Jack Hutchinson | Selby | 1:21.44 | 1:22.75 | +1.31 | ||||
Event 301 Mixed 9yrs & Over 400m Ind Medley |
|||||||||
Event 302 Girls 9yrs & Over 100m Butterfly |
|||||||||
11yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
3 | Grace Gibson | Selby | 1:26.05 | 1:36.93 | +10.88 | ||||
11yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
4 | Sophia Marchetti | Selby | 1:51.35 | 1:43.39 | -7.96 | ||||
12yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Alice Moore | Selby | 1:24.89 | 1:22.50 | -2.39 | ||||
12yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Danielle Cartman | Selby | 1:30.76 | 1:31.30 | +0.54 | ||||
15yrs & Over B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
2 | Bethan Wright | Selby | 1:27.75 | 1:34.40 | +6.65 | ||||
Event 303 Boys 9yrs & Over 100m Butterfly |
|||||||||
15yrs & Over B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Nikita Bogdanovs | Selby | 1:27.91 | 1:26.06 | -1.85 | ||||
Event 304 Girls 9yrs & Over 200m Ind Medley |
|||||||||
11yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
3 | Grace Gibson | Selby | 2:54.89 | 3:07.87 | +12.98 | ||||
6 | Sophia Marchetti | Selby | 3:26.66 | 3:26.41 | -0.25 | ||||
12yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Alice Moore | Selby | 2:54.14 | 2:51.50 | -2.64 | ||||
15yrs & Over A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
4 | Megan Moore | Selby | 2:52.47 | 2:59.32 | +6.85 | ||||
5 | Bethan Wright | Selby | 2:53.69 | 3:01.95 | +8.26 | ||||
Event 305 Boys 9yrs & Over 50m Freestyle |
|||||||||
11yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Sam Hutchinson | Selby | 36.41 | 36.72 | +0.31 | ||||
15yrs & Over A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
6 | Nikita Bogdanovs | Selby | 29.27 | 29.79 | +0.52 | ||||
15yrs & Over B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Jack Hutchinson | Selby | 30.64 | 30.97 | +0.33 | ||||
Event 306 Girls 9yrs & Over 50m Freestyle |
|||||||||
10yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
3 | Poppy Hudson | Selby | 49.40 | 48.04 | -1.36 | ||||
11yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
2 | Sophia Marchetti | Selby | 37.71 | 38.05 | +0.34 | ||||
4 | Baillie Mae Clark | Selby | 40.77 | 39.84 | -0.93 | ||||
12yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
5 | Alice Moore | Selby | 33.35 | 34.68 | +1.33 | ||||
12yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
4 | Amanda Laurisonyte | Selby | 36.60 | 37.68 | +1.08 | ||||
15yrs & Over B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Lucy Moore | Selby | 33.10 | 33.78 | +0.68 | ||||
3 | Bethan Wright | Selby | 34.30 | 35.98 | +1.68 | ||||
Event 307 Boys 9yrs & Over 200m Breaststroke |
|||||||||
15yrs & Over A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
5 | Nikita Bogdanovs | Selby | 3:26.08 | 3:13.01 | -13.07 | ||||
Event 308 Girls 9yrs & Over 200m Backstroke |
|||||||||
10yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
3 | Poppy Hudson | Selby | 4:19.61 | 3:54.67 | -24.94 | ||||
11yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
3 | Grace Gibson | Selby | 3:14.71 | 3:06.39 | -8.32 | ||||
11yrs Disqualifications | |||||||||
Name | DQ Information | ||||||||
Sophia Marchetti | 6.2 Left position on the back (other than to initiate a turn) | ||||||||
12yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Danielle Cartman | Selby | 2:59.86 | 2:54.01 | -5.85 | ||||
15yrs & Over A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
2 | Megan Moore | Selby | 2:52.81 | 2:53.04 | +0.23 | ||||
3 | Lucy Moore | Selby | 3:02.06 | 3:00.31 | -1.75 | ||||
Event 401 Mixed 11yrs & Over 400m Freestyle |
|||||||||
Girls 11yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Gracie Pinder | Selby | 6:27.63 | 5:55.97 | -31.66 | ||||
Girls 12yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Danielle Cartman | Selby | 5:38.86 | 5:26.75 | -12.11 | ||||
Boys 12yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
2 | Alexander McCallum | Selby | 5:25.53 | 5:22.06 | -3.47 | ||||
Event 402 Girls 9yrs & Over 200m Breaststroke |
|||||||||
10yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
2 | Poppy Hudson | Selby | NT | 4:44.69 | npt | ||||
11yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Gracie Pinder | Selby | 4:00.32 | 3:57.17 | -3.15 | ||||
11yrs Disqualifications | |||||||||
Name | DQ Information | ||||||||
Grace Gibson | 7.4 Leg movements not simultaneous (alternating leg movement) | ||||||||
12yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
6 | Amanda Laurisonyte | Selby | 4:04.55 | 3:51.18 | -13.37 | ||||
13yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
2 | Grace Bell | Selby | 3:51.53 | 3:27.55 | -23.98 | ||||
15yrs & Over A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Megan Moore | Selby | 3:14.25 | 3:12.88 | -1.37 | ||||
15yrs & Over Disqualifications | |||||||||
Name | DQ Information | ||||||||
Bethan Wright | 7.6 Did not touch at turn with both hands | ||||||||
Event 403 Boys 9yrs & Over 200m Backstroke |
|||||||||
12yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Alexander McCallum | Selby | 2:54.95 | 2:51.76 | -3.19 | ||||
Event 404 Girls 9yrs & Over 100m Freestyle |
|||||||||
11yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Grace Gibson | Selby | 1:13.05 | 1:19.93 | +6.88 | ||||
3 | Gracie Pinder | Selby | 1:19.75 | 1:23.44 | +3.69 | ||||
11yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
7 | Holly Bell | Selby | 1:44.62 | 1:43.16 | -1.46 | ||||
12yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
2 | Danielle Cartman | Selby | 1:12.37 | 1:12.62 | +0.25 | ||||
13yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
3 | Grace Bell | Selby | 1:15.34 | 1:17.84 | +2.50 | ||||
Event 405 Boys 9yrs & Over 100m Freestyle |
|||||||||
11yrs Speeding Tickets | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Sam Hutchinson | Selby | NT | 1:22.94 | npt | ||||
12yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
2 | Alexander McCallum | Selby | 1:09.33 | 1:09.81 | +0.48 | ||||
15yrs & Over B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Jack Hutchinson | Selby | 1:19.21 | 1:13.42 | -5.79 | ||||
Event 406 Girls 9yrs & Over 50m Backstroke |
|||||||||
10yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
2 | Poppy Hudson | Selby | 51.23 | 54.31 | +3.08 | ||||
11yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Gracie Pinder | Selby | 41.91 | 42.20 | +0.29 | ||||
7 | Baillie Mae Clark | Selby | 48.82 | 46.50 | -2.32 | ||||
10 | Holly Bell | Selby | 50.11 | 51.03 | +0.92 | ||||
11yrs Disqualifications | |||||||||
Name | DQ Information | ||||||||
Grace Gibson | 6.4 Turn not performed immediately | ||||||||
13yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
4 | Grace Bell | Selby | 37.61 | 37.95 | +0.34 | ||||
15yrs & Over B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Lucy Moore | Selby | 39.59 | 37.97 | -1.62 | ||||
2 | Bethan Wright | Selby | 41.77 | 41.94 | +0.17 | ||||
Event 407 Boys 9yrs & Over 50m Backstroke |
|||||||||
11yrs Speeding Tickets | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Sam Hutchinson | Selby | 42.69 | 41.19 | -1.50 | ||||
15yrs & Over B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
2 | Jack Hutchinson | Selby | 36.28 | 37.84 | +1.56 | ||||
Event 408 Girls 9yrs & Over 100m Ind Medley |
|||||||||
10yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
3 | Poppy Hudson | Selby | 1:54.75 | 1:59.63 | +4.88 | ||||
11yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Grace Gibson | Selby | 1:23.54 | 1:28.43 | +4.89 | ||||
11yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Gracie Pinder | Selby | 1:32.47 | 1:34.72 | +2.25 | ||||
4 | Baillie Mae Clark | Selby | 1:42.36 | 1:39.98 | -2.38 | ||||
10 | Holly Bell | Selby | 2:09.16 | 1:58.60 | -10.56 | ||||
12yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
3 | Danielle Cartman | Selby | 1:22.52 | 1:26.02 | +3.50 | ||||
12yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
4 | Amanda Laurisonyte | Selby | 1:42.41 | 1:40.78 | -1.63 | ||||
13yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
4 | Grace Bell | Selby | 1:26.84 | 1:30.57 | +3.73 | ||||
15yrs & Over B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Bethan Wright | Selby | 1:22.30 | 1:24.74 | +2.44 | ||||
Event 501 Mixed 9yrs & Over 200m Ind Medley |
|||||||||
Event 502 Boys 9yrs & Over 100m Backstroke |
|||||||||
11yrs Speeding Tickets | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Sam Hutchinson | Selby | 1:55.81 | 1:31.71 | -24.10 | ||||
12yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Alexander McCallum | Selby | 1:21.03 | 1:18.18 | -2.85 | ||||
15yrs & Over B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Jack Hutchinson | Selby | 1:21.83 | 1:20.80 | -1.03 | ||||
15yrs & Over Speeding Tickets | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Nile Michael | Selby | 1:13.19 | 1:09.83 | -3.36 | ||||
Event 503 Girls 9yrs & Over 100m Backstroke |
|||||||||
10yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Poppy Hudson | Selby | 1:49.92 | 1:54.27 | +4.35 | ||||
11yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
2 | Grace Gibson | Selby | 1:22.65 | 1:28.99 | +6.34 | ||||
3 | Gracie Pinder | Selby | 1:26.10 | 1:30.83 | +4.73 | ||||
11yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
4 | Holly Bell | Selby | 1:45.78 | 1:54.62 | +8.84 | ||||
13yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Grace Bell | Selby | 1:28.81 | 1:25.65 | -3.16 | ||||
15yrs & Over B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Lucy Moore | Selby | 1:27.33 | 1:25.64 | -1.69 | ||||
Event 504 Boys 9yrs & Over 50m Breaststroke |
|||||||||
11yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
2 | Sam Hutchinson | Selby | 51.30 | 50.61 | -0.69 | ||||
15yrs & Over A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
3 | Nile Michael | Selby | 35.22 | 35.91 | +0.69 | ||||
15yrs & Over Disqualifications | |||||||||
Name | DQ Information | ||||||||
Jack Hutchinson | 7.2 Arm movements not simultaneous | ||||||||
Event 505 Girls 9yrs & Over 50m Breaststroke |
|||||||||
10yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
3 | Poppy Hudson | Selby | 1:00.01 | 1:06.06 | +6.05 | ||||
11yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Grace Gibson | Selby | 42.96 | 44.84 | +1.88 | ||||
11yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
3 | Baillie Mae Clark | Selby | 53.50 | 50.50 | -3.00 | ||||
5 | Gracie Pinder | Selby | 50.31 | 53.59 | +3.28 | ||||
11yrs Disqualifications | |||||||||
Name | DQ Information | ||||||||
Holly Bell | 7.6 Touch not simultaneous at turn | ||||||||
12yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
5 | Amanda Laurisonyte | Selby | 49.85 | 49.13 | -0.72 | ||||
13yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Grace Bell | Selby | 45.01 | 44.91 | -0.10 | ||||
15yrs & Over A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Megan Moore | Selby | 39.10 | 39.76 | +0.66 | ||||
15yrs & Over B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
3 | Lucy Moore | Selby | 46.21 | 48.50 | +2.29 | ||||
Event 506 Boys 9yrs & Over 200m Ind Medley |
|||||||||
12yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Alexander McCallum | Selby | 2:56.00 | 2:51.07 | -4.93 | ||||
15yrs & Over A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
2 | Nile Michael | Selby | 2:27.11 | 2:28.60 | +1.49 | ||||
Event 507 Girls 9yrs & Over 50m Butterfly |
|||||||||
10yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Poppy Hudson | Selby | 56.30 | 1:00.12 | +3.82 | ||||
11yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
2 | Grace Gibson | Selby | 39.09 | 42.01 | +2.92 | ||||
11yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
5 | Baillie Mae Clark | Selby | 51.88 | 47.23 | -4.65 | ||||
9 | Holly Bell | Selby | 1:02.25 | 1:04.75 | +2.50 | ||||
11yrs Disqualifications | |||||||||
Name | DQ Information | ||||||||
Gracie Pinder | Did Not Compete | ||||||||
12yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
4 | Amanda Laurisonyte | Selby | 46.77 | 46.97 | +0.20 | ||||
13yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
3 | Grace Bell | Selby | 38.11 | 40.50 | +2.39 | ||||
15yrs & Over B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
3 | Lucy Moore | Selby | 45.09 | 50.02 | +4.93 | ||||
Event 508 Boys 9yrs & Over 50m Butterfly |
|||||||||
11yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Sam Hutchinson | Selby | 45.26 | 43.77 | -1.49 | ||||
15yrs & Over A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
3 | Nile Michael | Selby | 30.52 | 32.33 | +1.81 | ||||
15yrs & Over B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
1 | Jack Hutchinson | Selby | 36.22 | 37.56 | +1.34 |