Splits
|
||||||||
Ethan Barlow |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 106: Boys 50m Freestyle (B Grade)
|
7th | 36.12 |
|
-3.10 | ||||
Event 114: Boys 50m Breaststroke (B Grade)
|
2nd | 42.83 |
|
5.0 | -0.82 | |||
Event 118: Boys 50m Backstroke (C Grade)
|
2nd | 42.02 |
|
5.0 | -0.84 | |||
Erin Barron |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 100m Ind Medley (B Grade)
|
4th | 1:32.47 |
|
3.0 | -5.21 | |||
Event 205: Girls 50m Butterfly |
TKT | 43.81 | 40.04 | -3.77 | ||||
Event 209: Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
4th | 36.13 |
|
3.0 | -1.77 | |||
Event 217: Girls 50m Breaststroke |
TKT | 48.67 | 46.75 | -1.92 | ||||
Amy Ferguson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 100m Ind Medley (B Grade)
|
4th | 1:36.95 |
|
3.0 | +0.28 | |||
Event 111: Girls 50m Freestyle |
TKT | 40.17 | 36.48 | -3.69 | ||||
Event 115: Girls 50m Butterfly (C Grade)
|
1st | 46.88 |
|
6.0 | -3.07 | |||
Jessica Jennison |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 209: Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
12th | 36.16 |
|
+0.50 | ||||
Event 213: Girls 50m Backstroke |
TKT | 43.05 | 39.91 | -3.14 | ||||
Amelia Lee |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Jessica Lewis |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Oliver Mayger |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 100m Ind Medley |
TKT | 1:20.75 | 1:15.46 | -5.29 | ||||
Event 106: Boys 50m Freestyle (B Grade)
|
1st | 31.64 |
|
6.0 | -0.09 | |||
Event 110: Boys 50m Butterfly (B Grade)
|
1st | 36.96 |
|
6.0 | -1.44 | |||
Event 114: Boys 50m Breaststroke |
TKT | 39.52 | 38.91 | -0.61 | ||||
Event 118: Boys 50m Backstroke (A Grade)
|
6th | 35.48 |
|
1.0 | +2.52 | |||
Toby Newland |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Boys 100m Ind Medley (C Grade)
|
1st | 1:58.00 |
|
6.0 | -11.78 | |||
Event 204: Boys 50m Breaststroke (C Grade)
|
2nd | 59.81 |
|
5.0 | -5.90 | |||
Event 208: Boys 50m Backstroke (C Grade)
|
7th | 55.63 |
|
-4.98 | ||||
Event 216: Boys 50m Freestyle (C Grade)
|
1st | 45.04 |
|
6.0 | -4.26 | |||
Lucy Summers |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 100m Ind Medley (B Grade)
|
11th | 1:24.31 |
|
-0.84 | ||||
Event 109: Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
8th | 33.16 |
|
-0.43 | ||||
Event 117: Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
10th | 45.29 |
|
-0.59 | ||||
Max Walker |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 100m Ind Medley (A Grade)
|
4th | 1:14.53 |
|
3.0 | -0.87 | |||
Event 106: Boys 50m Freestyle |
TKT | 28.50 | 28.38 | -0.12 | ||||
Event 110: Boys 50m Butterfly (A Grade)
|
2nd | 33.48 |
|
5.0 | +0.28 | |||
Event 114: Boys 50m Breaststroke (A Grade)
|
2nd | 37.30 |
|
5.0 | -0.01 | |||
Event 118: Boys 50m Backstroke |
Did Not Compete |