Splits
|
||||||||
Charlie Coulam |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 103: Boys 1500m Freestyle |
2nd | NT |
|
npt | ||||
Lewis Hart |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 208: Boys 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 303: Boys 100m Butterfly |
Scratched | |||||||
Event 305: Boys 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Ella Herbert |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 302: Girls 100m Butterfly |
4th | 1:30.13 |
|
+7.13 | ||||
Event 304: Girls 200m Ind Medley |
4th | 2:43.20 |
|
+33.70 | ||||
Event 306: Girls 50m Freestyle |
1st | 39.44 |
|
-2.50 | ||||
Euan Herbert |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 305: Boys 50m Freestyle |
4th | 55.08 |
|
+0.40 | ||||
Isabelle Killick |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 205: Girls 100m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Event 306: Girls 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Abigail Naylor |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 102: Girls 1500m Freestyle |
Scratched | |||||||
Alfie Scruton |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 202: Boys 200m Freestyle |
2nd | 2:15.60 |
|
+23.30 | ||||
Event 204: Boys 100m Breaststroke |
4th | 1:20.50 |
|
+23.18 | ||||
Event 208: Boys 100m Ind Medley |
TKT | 1:27.28 | 1:26.30 | -0.98 | ||||
Event 303: Boys 100m Butterfly |
TKT | 1:28.46 | 1:24.68 | -3.78 | ||||
Event 305: Boys 50m Freestyle |
5th | 32.74 |
|
-0.08 | ||||
Jasmine Sissons |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 102: Girls 1500m Freestyle |
3rd | NT |
|
npt | ||||
Event 201: Mixed 400m Ind Medley |
4th | NT |
|
npt | ||||
Casey Tighe |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 204: Boys 100m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Event 305: Boys 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Summer Tingle |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 302: Girls 100m Butterfly |
DQ | 8.2 Arms not brought backward under the water simultaneously |
||||||
Event 306: Girls 50m Freestyle |
8th | 46.54 |
|
-3.93 | ||||
Oliver Tootle |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 206: Boys 200m Butterfly |
1st | NT |
|
npt | ||||
Michael Wall |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 208: Boys 100m Ind Medley |
TKT | 1:28.21 | 1:17.58 | -10.63 | ||||
Event 303: Boys 100m Butterfly |
1st | 1:16.74 |
|
-1.26 | ||||
Event 305: Boys 50m Freestyle |
2nd | 30.34 |
|
+0.64 | ||||
Michael Wall |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 103: Boys 1500m Freestyle |
3rd | NT |
|
npt | ||||
Event 201: Mixed 400m Ind Medley |
2nd | NT |
|
npt | ||||
Stanley Wray |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 208: Boys 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 305: Boys 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Lauren Wrightson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 205: Girls 100m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Event 207: Girls 200m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 306: Girls 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 308: Girls 200m Backstroke |
Scratched | |||||||
Alexis Mae Zulueta |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 104: Girls 800m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 201: Mixed 400m Ind Medley |
DQ | 6.4 Turn not performed immediately |
||||||
Event 205: Girls 100m Breaststroke |
3rd | 1:18.10 |
|
+23.46 | ||||
Event 207: Girls 200m Freestyle |
5th | 2:17.30 |
|
+36.94 | ||||
Event 302: Girls 100m Butterfly |
2nd | 1:26.49 |
|
+0.80 | ||||
Event 304: Girls 200m Ind Medley |
DQ | 6.4 Turn not performed immediately |
||||||
Event 306: Girls 50m Freestyle |
1st | 35.77 |
|
-1.16 | ||||
Event 308: Girls 200m Backstroke |
1st | 2:37.30 |
|
+25.31 |