Splits
|
||||||||
Alice Aitken |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley |
TKT | 1:19.97 | 1:17.23 | -2.74 | ||||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke |
TKT | 36.71 | 35.17 | -1.54 | ||||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle |
TKT | 31.41 | 29.78 | -1.63 | ||||
Event 115: Girls 11/12yrs 50m Butterfly |
TKT | 34.70 | 33.42 | -1.28 | ||||
Ruby Baxter |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (A Grade)
|
6th | 1:38.02 |
|
1.0 | -7.35 | |||
Event 205: Girls 13/14yrs 50m Butterfly |
DQ | 8.3 Breaststroke kick used |
||||||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
12th | 40.66 |
|
-3.96 | ||||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke (C Grade)
|
5th | 45.63 |
|
2.0 | -1.25 | |||
Event 217: Girls 13/14yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
12th | 48.38 |
|
-1.05 | ||||
Jamie Bleanch |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 106: Boys 13/14yrs 50m Freestyle |
Did Not Compete | |||||||
Event 110: Boys 13/14yrs 50m Butterfly |
Did Not Compete | |||||||
Event 114: Boys 13/14yrs 50m Breaststroke |
Did Not Compete | |||||||
Event 118: Boys 13/14yrs 50m Backstroke |
Did Not Compete | |||||||
Lawrence Brewer |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 206: Boys 15+yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
10th | 29.84 |
|
-2.16 | ||||
Event 210: Boys 15+yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
17th | 35.23 |
|
-2.83 | ||||
Event 218: Boys 15+yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
12th | 37.34 |
|
-1.09 | ||||
Isla Callard |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (C Grade)
|
2nd | 1:49.33 |
|
5.0 | -3.11 | |||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke (C Grade)
|
7th | 58.00 |
|
-5.21 | ||||
Event 107: Girls 11/12yrs 50m Breaststroke (C Grade)
|
5th | 1:00.00 |
|
2.0 | -3.27 | |||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
11th | 48.00 |
|
-8.29 | ||||
Event 115: Girls 11/12yrs 50m Butterfly (C Grade)
|
7th | 48.98 |
|
+0.64 | ||||
Nathan Carrington |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (A Grade)
|
5th | 1:18.02 |
|
2.0 | -0.52 | |||
Event 106: Boys 13/14yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
15th | 33.95 |
|
-1.90 | ||||
Event 110: Boys 13/14yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
4th | 36.31 |
|
3.0 | -2.17 | |||
Event 114: Boys 13/14yrs 50m Breaststroke (A Grade)
|
2nd | 42.34 |
|
5.0 | -4.27 | |||
Event 118: Boys 13/14yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
6th | 42.89 |
|
1.0 | -4.66 | |||
Jessica Craig |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (B Grade)
|
8th | 1:38.52 |
|
-4.55 | ||||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
3rd | 43.05 |
|
4.0 | -2.95 | |||
Event 107: Girls 11/12yrs 50m Breaststroke (C Grade)
|
6th | 1:02.71 |
|
1.0 | -11.17 | |||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
2nd | 37.09 |
|
5.0 | -1.40 | |||
Event 115: Girls 11/12yrs 50m Butterfly (C Grade)
|
2nd | 42.74 |
|
5.0 | +1.38 | |||
Oliver Creighton |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Boys 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (A Grade)
|
6th | 1:10.59 |
|
1.0 | -3.37 | |||
Event 206: Boys 15+yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
7th | 27.80 |
|
-0.71 | ||||
Event 210: Boys 15+yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
9th | 31.07 |
|
-1.54 | ||||
Jessica Crosby |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (A Grade)
|
6th | 1:14.82 |
|
1.0 | +0.09 | |||
Event 105: Girls 15+yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
1st | 31.71 |
|
6.0 | +0.02 | |||
Event 109: Girls 15+yrs 50m Freestyle |
TKT | 28.98 | 28.72 | -0.26 | ||||
Event 113: Girls 15+yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
16th | 37.10 |
|
-0.54 | ||||
Benjamin Dale-Wood |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley |
TKT | 1:16.47 | 1:10.02 | -6.45 | ||||
Event 106: Boys 13/14yrs 50m Freestyle |
TKT | 29.36 | 27.56 | -1.80 | ||||
Event 110: Boys 13/14yrs 50m Butterfly |
TKT | 32.39 | 29.93 | -2.46 | ||||
Event 114: Boys 13/14yrs 50m Breaststroke |
TKT | 37.98 | 35.22 | -2.76 | ||||
Event 118: Boys 13/14yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
2nd | 36.37 |
|
5.0 | -2.94 | |||
William Dale-Wood |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 204: Boys 11/12yrs 50m Breaststroke (A Grade)
|
1st | 44.54 |
|
6.0 | -2.53 | |||
Event 208: Boys 11/12yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
1st | 38.64 |
|
6.0 | -0.65 | |||
Event 216: Boys 11/12yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
1st | 33.49 |
|
6.0 | -1.05 | |||
Poppy Davis-Coyle |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 205: Girls 13/14yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
6th | 35.73 |
|
1.0 | -1.01 | |||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
7th | 31.42 |
|
-0.37 | ||||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
7th | 38.27 |
|
-2.39 | ||||
Zak Dower |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (B Grade)
|
6th | 1:29.54 |
|
1.0 | -4.35 | |||
Event 106: Boys 13/14yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
8th | 34.15 |
|
-0.27 | ||||
Event 110: Boys 13/14yrs 50m Butterfly (C Grade)
|
3rd | 42.51 |
|
4.0 | -2.66 | |||
Rebecca Farnsworth |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (B Grade)
|
4th | 1:50.02 |
|
3.0 | -3.55 | |||
Event 211: Girls 9,10yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
3rd | 48.00 |
|
4.0 | -7.30 | |||
Event 215: Girls 9,10yrs 50m Butterfly (C Grade)
|
9th | 52.48 |
|
+5.63 | ||||
Molly Garvey |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (B Grade)
|
12th | 1:45.38 |
|
-4.19 | ||||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
9th | 46.62 |
|
-7.03 | ||||
Event 115: Girls 11/12yrs 50m Butterfly (C Grade)
|
4th | 46.35 |
|
3.0 | +1.97 | |||
Eloise Gunn |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 205: Girls 13/14yrs 50m Butterfly (B Grade)
|
9th | 38.29 |
|
+2.52 | ||||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
2nd | 36.55 |
|
5.0 | -2.02 | |||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
10th | 41.59 |
|
+0.16 | ||||
Event 217: Girls 13/14yrs 50m Breaststroke (C Grade)
|
2nd | 48.82 |
|
5.0 | -0.14 | |||
Raya Harrand |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley |
TKT | 1:20.66 | 1:14.15 | -6.51 | ||||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke |
TKT | 40.18 | 34.68 | -5.50 | ||||
Event 107: Girls 11/12yrs 50m Breaststroke (A Grade)
|
5th | 46.55 |
|
2.0 | -5.14 | |||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle |
TKT | 35.33 | 30.67 | -4.66 | ||||
Event 115: Girls 11/12yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
3rd | 36.34 |
|
4.0 | -0.38 | |||
Abigail Harris |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (B Grade)
|
2nd | 1:49.90 |
|
5.0 | -20.88 | |||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
18th | 46.20 |
|
-6.55 | ||||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
25th | 39.28 |
|
-4.39 | ||||
Event 115: Girls 11/12yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
10th | 37.73 |
|
-0.33 | ||||
Martha Harris |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 203: Girls 9,10yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
7th | 52.38 |
|
-3.72 | ||||
Event 207: Girls 9,10yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
10th | 1:01.18 |
|
-4.03 | ||||
Event 211: Girls 9,10yrs 50m Freestyle (C Grade)
|
7th | 51.02 |
|
-5.06 | ||||
Event 215: Girls 9,10yrs 50m Butterfly (C Grade)
|
8th | 54.55 |
|
+3.32 | ||||
Eva Hauge |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (B Grade)
|
10th | 1:51.23 |
|
-14.83 | ||||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke (C Grade)
|
3rd | 51.75 |
|
4.0 | -5.04 | |||
Event 107: Girls 11/12yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
6th | 53.99 |
|
1.0 | -7.92 | |||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
12th | 50.69 |
|
-11.29 | ||||
Event 115: Girls 11/12yrs 50m Butterfly (C Grade)
|
5th | 45.50 |
|
2.0 | +0.71 | |||
Emma Heaton |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (B Grade)
|
5th | 1:39.09 |
|
2.0 | -3.22 | |||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
8th | 47.72 |
|
-3.09 | ||||
Event 107: Girls 11/12yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
9th | 51.99 |
|
-2.53 | ||||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
10th | 43.92 |
|
-7.59 | ||||
Event 115: Girls 11/12yrs 50m Butterfly (C Grade)
|
1st | 43.29 |
|
6.0 | +3.26 | |||
Amos Hebden |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (B Grade)
|
2nd | 1:27.53 |
|
5.0 | -5.46 | |||
Event 110: Boys 13/14yrs 50m Butterfly (B Grade)
|
4th | 39.51 |
|
3.0 | -1.55 | |||
Event 118: Boys 13/14yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
2nd | 37.01 |
|
5.0 | +0.83 | |||
Isaac Hebden |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (B Grade)
|
5th | 1:34.12 |
|
2.0 | -9.07 | |||
Event 106: Boys 13/14yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
10th | 32.12 |
|
-0.64 | ||||
Event 118: Boys 13/14yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
4th | 37.82 |
|
3.0 | +0.23 | |||
Rachel Henley |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (A Grade)
|
8th | 1:50.00 |
|
-17.71 | ||||
Event 205: Girls 13/14yrs 50m Butterfly (B Grade)
|
10th | 48.44 |
|
-7.23 | ||||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
6th | 37.51 |
|
1.0 | -2.41 | |||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke (C Grade)
|
3rd | 43.41 |
|
4.0 | +0.38 | |||
Event 217: Girls 13/14yrs 50m Breaststroke (C Grade)
|
5th | 54.48 |
|
2.0 | -4.70 | |||
Emily Hobson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 109: Girls 15+yrs 50m Freestyle (C Grade)
|
5th | 40.81 |
|
2.0 | -2.17 | |||
Event 113: Girls 15+yrs 50m Backstroke (C Grade)
|
4th | 45.61 |
|
3.0 | -1.10 | |||
Event 117: Girls 15+yrs 50m Breaststroke (C Grade)
|
4th | 54.82 |
|
3.0 | +0.10 | |||
Emmie Horwell |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley |
TKT | 1:23.01 | 1:17.56 | -5.45 | ||||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
13th | 45.29 |
|
-6.79 | ||||
Event 107: Girls 11/12yrs 50m Breaststroke |
TKT | 41.35 | 38.98 | -2.37 | ||||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
3rd | 31.78 |
|
4.0 | -0.31 | |||
Event 115: Girls 11/12yrs 50m Butterfly |
TKT | 34.59 | 34.03 | -0.56 | ||||
Annabelle Loft |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (B Grade)
|
2nd | 1:17.85 |
|
5.0 | -0.89 | |||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle |
TKT | 31.12 | 30.26 | -0.86 | ||||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
8th | 36.44 |
|
-0.13 | ||||
Event 217: Girls 13/14yrs 50m Breaststroke (A Grade)
|
4th | 41.25 |
|
3.0 | -0.81 | |||
Chloe Macdonald |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (A Grade)
|
11th | 1:30.88 |
|
-7.96 | ||||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
17th | 42.68 |
|
-3.12 | ||||
Event 107: Girls 11/12yrs 50m Breaststroke (A Grade)
|
12th | 46.82 |
|
-3.73 | ||||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
7th | 35.92 |
|
-3.72 | ||||
Rossi McAllister |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Boys 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (B Grade)
|
6th | 1:50.41 |
|
1.0 | -8.61 | |||
Event 204: Boys 11/12yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
1st | 50.58 |
|
6.0 | -1.68 | |||
Event 208: Boys 11/12yrs 50m Backstroke (C Grade)
|
3rd | 52.51 |
|
4.0 | -3.75 | |||
Event 212: Boys 11/12yrs 50m Butterfly (C Grade)
|
6th | 56.00 |
|
1.0 | -1.96 | |||
Event 216: Boys 11/12yrs 50m Freestyle (C Grade)
|
1st | 39.13 |
|
6.0 | +1.95 | |||
Emily McSeveny |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (B Grade)
|
5th | 1:49.43 |
|
2.0 | -1.67 | |||
Event 203: Girls 9,10yrs 50m Backstroke (C Grade)
|
2nd | 54.69 |
|
5.0 | -2.12 | |||
Event 207: Girls 9,10yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
2nd | 57.56 |
|
5.0 | -5.60 | |||
Event 211: Girls 9,10yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
7th | 47.35 |
|
-4.04 | ||||
Event 215: Girls 9,10yrs 50m Butterfly (C Grade)
|
2nd | 50.00 |
|
5.0 | +0.94 | |||
Olivia McSeveny |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
1st | 41.05 |
|
6.0 | -4.34 | |||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
3rd | 37.01 |
|
4.0 | -3.97 | |||
Event 115: Girls 11/12yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
4th | 38.94 |
|
3.0 | -1.79 | |||
Megan Mills |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (B Grade)
|
9th | 1:20.42 |
|
-0.64 | ||||
Event 205: Girls 13/14yrs 50m Butterfly |
DQ | 8.2 Arms not brought forward simultaneously |
||||||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
13th | 34.60 |
|
-2.27 | ||||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
1st | 42.17 |
|
6.0 | -3.72 | |||
Event 217: Girls 13/14yrs 50m Breaststroke (A Grade)
|
1st | 42.90 |
|
6.0 | -4.70 | |||
Libby Morrison |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 205: Girls 13/14yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
9th | 36.47 |
|
-1.53 | ||||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
1st | 31.30 |
|
6.0 | -0.98 | |||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
3rd | 37.35 |
|
4.0 | -2.11 | |||
Evie Mosey |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (B Grade)
|
14th | 1:40.77 |
|
-20.27 | ||||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
14th | 38.06 |
|
-5.66 | ||||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
15th | 40.87 |
|
-2.89 | ||||
Event 217: Girls 13/14yrs 50m Breaststroke (A Grade)
|
5th | 41.91 |
|
1.5 | -1.32 | |||
Eve Parkin |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley |
TKT | 1:23.21 | 1:21.37 | -1.84 | ||||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke |
TKT | 40.17 | 36.01 | -4.16 | ||||
Event 107: Girls 11/12yrs 50m Breaststroke (A Grade)
|
6th | 53.61 |
|
1.0 | -7.16 | |||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle |
TKT | 35.23 | 32.05 | -3.18 | ||||
Event 115: Girls 11/12yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
1st | 39.28 |
|
6.0 | -3.01 | |||
Grace Peters |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 207: Girls 9,10yrs 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Event 211: Girls 9,10yrs 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 215: Girls 9,10yrs 50m Butterfly |
Scratched | |||||||
Harry Peters |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 104: Boys 9,10yrs 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Event 108: Boys 9,10yrs 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Event 116: Boys 9,10yrs 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Daniel Pickup |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 106: Boys 13/14yrs 50m Freestyle (C Grade)
|
1st | 40.41 |
|
6.0 | -4.72 | |||
Event 114: Boys 13/14yrs 50m Breaststroke (C Grade)
|
2nd | 50.68 |
|
5.0 | -6.22 | |||
Event 118: Boys 13/14yrs 50m Backstroke (C Grade)
|
1st | 51.91 |
|
6.0 | -11.26 | |||
Samuel Pickup |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Boys 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (A Grade)
|
4th | 1:09.30 |
|
3.0 | -2.61 | |||
Event 206: Boys 15+yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
2nd | 27.22 |
|
5.0 | -1.06 | |||
Event 210: Boys 15+yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
4th | 29.71 |
|
3.0 | -0.75 | |||
Event 214: Boys 15+yrs 50m Breaststroke (A Grade)
|
4th | 35.32 |
|
3.0 | -1.54 | |||
Isabelle Rhodes |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 205: Girls 13/14yrs 50m Butterfly |
Scratched | |||||||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Event 217: Girls 13/14yrs 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Emilia Roberton |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (B Grade)
|
1st | 1:41.03 |
|
6.0 | +0.77 | |||
Event 203: Girls 9,10yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
2nd | 49.19 |
|
5.0 | -3.42 | |||
Event 207: Girls 9,10yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
8th | 1:01.33 |
|
-5.03 | ||||
Event 211: Girls 9,10yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
8th | 49.69 |
|
-6.28 | ||||
Event 215: Girls 9,10yrs 50m Butterfly (B Grade)
|
2nd | 45.94 |
|
5.0 | +3.32 | |||
Clara Robinson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (A Grade)
|
16th | 1:32.70 |
|
-4.93 | ||||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
6th | 41.30 |
|
1.0 | -0.68 | |||
Event 107: Girls 11/12yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
8th | 49.70 |
|
-2.95 | ||||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
23rd | 39.35 |
|
-4.87 | ||||
Event 115: Girls 11/12yrs 50m Butterfly (B Grade)
|
14th | 42.40 |
|
+1.03 | ||||
Ellie Rowson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Event 217: Girls 13/14yrs 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Georgina Royce |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (B Grade)
|
8th | 1:46.78 |
|
-8.96 | ||||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke (C Grade)
|
5th | 51.28 |
|
2.0 | -1.57 | |||
Event 107: Girls 11/12yrs 50m Breaststroke (A Grade)
|
4th | 51.22 |
|
3.0 | -5.80 | |||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
6th | 46.91 |
|
1.0 | -7.98 | |||
Event 115: Girls 11/12yrs 50m Butterfly (C Grade)
|
2nd | 44.63 |
|
5.0 | +2.14 | |||
Joe Scholefield |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Boys 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (A Grade)
|
10th | 1:09.58 |
|
+0.12 | ||||
Event 206: Boys 15+yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
11th | 29.83 |
|
-1.98 | ||||
Event 218: Boys 15+yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
7th | 35.00 |
|
-2.67 | ||||
Zoe Suddes |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (B Grade)
|
18th | 1:25.14 |
|
-1.88 | ||||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
5th | 33.12 |
|
2.0 | -2.32 | |||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
16th | 42.15 |
|
-4.16 | ||||
Ellie Thomson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley |
DQ | 8.3 Alternating movement of legs or feet |
||||||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke (C Grade)
|
5th | 47.90 |
|
2.0 | -0.08 | |||
Event 107: Girls 11/12yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
14th | 51.01 |
|
-1.67 | ||||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle (C Grade)
|
8th | 44.44 |
|
-2.75 | ||||
Ashley Turner |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (B Grade)
|
4th | 1:25.68 |
|
3.0 | -1.11 | |||
Event 114: Boys 13/14yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
5th | 43.90 |
|
2.0 | -1.34 | |||
Event 118: Boys 13/14yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
5th | 39.20 |
|
2.0 | -1.06 | |||
Ava Turner |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
9th | 40.37 |
|
-3.81 | ||||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
11th | 35.68 |
|
-3.20 | ||||
Event 115: Girls 11/12yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
8th | 40.71 |
|
-3.54 | ||||
Levente Ungar |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Boys 11/12,15+y rs 100m Ind Medley |
Did Not Compete | |||||||
Event 204: Boys 11/12yrs 50m Breaststroke |
DQ | 7.4 Leg movements not on same plane |
||||||
Event 208: Boys 11/12yrs 50m Backstroke (C Grade)
|
9th | 56.73 |
|
-3.08 | ||||
Sara Ungar |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 205: Girls 13/14yrs 50m Butterfly |
Scratched | |||||||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Event 217: Girls 13/14yrs 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Gabriel Watson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Boys 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (B Grade)
|
8th | 1:26.51 |
|
-5.12 | ||||
Event 206: Boys 15+yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
21st | 30.84 |
|
-1.44 | ||||
Event 210: Boys 15+yrs 50m Butterfly (C Grade)
|
1st | 41.45 |
|
6.0 | -3.07 | |||
Event 214: Boys 15+yrs 50m Breaststroke (C Grade)
|
7th | 49.64 |
|
-3.51 | ||||
Event 218: Boys 15+yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
8th | 39.09 |
|
-3.29 | ||||
Sofie Watson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (B Grade)
|
6th | 1:52.80 |
|
1.0 | -19.35 | |||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
10th | 45.29 |
|
-1.51 | ||||
Event 107: Girls 11/12yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
11th | 48.88 |
|
-1.13 | ||||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
6th | 39.70 |
|
1.0 | -2.58 | |||
Event 115: Girls 11/12yrs 50m Butterfly (B Grade)
|
8th | 42.37 |
|
-1.48 | ||||
Kaitlyn White |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 205: Girls 13/14yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
8th | 36.54 |
|
-1.17 | ||||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
9th | 36.30 |
|
-5.01 | ||||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
5th | 38.20 |
|
2.0 | -3.00 | |||
India Wilson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 203: Girls 9,10yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
5th | 51.49 |
|
2.0 | -7.14 | |||
Event 207: Girls 9,10yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
3rd | 58.33 |
|
4.0 | -4.83 | |||
Event 211: Girls 9,10yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
1st | 44.22 |
|
6.0 | -4.08 | |||
Event 215: Girls 9,10yrs 50m Butterfly (C Grade)
|
5th | 48.59 |
|
2.0 | +4.48 | |||
Alexander Yates |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (B Grade)
|
3rd | 1:45.00 |
|
4.0 | -3.65 | |||
Event 108: Boys 9,10yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
5th | 50.91 |
|
2.0 | -3.54 | |||
Event 112: Boys 9,10yrs 50m Butterfly (B Grade)
|
1st | 48.43 |
|
6.0 | -3.73 | |||
Event 116: Boys 9,10yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
9th | 42.54 |
|
-0.10 | ||||
Isla Yates |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (B Grade)
|
7th | 1:20.84 |
|
-1.36 | ||||
Event 205: Girls 13/14yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
10th | 39.70 |
|
-3.58 | ||||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
10th | 34.97 |
|
-3.48 | ||||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
19th | 41.01 |
|
-2.77 | ||||
Event 217: Girls 13/14yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
2nd | 48.17 |
|
5.0 | -4.77 |