Splits
|
||||||||
Elia Abbatiello-Crosthwai |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 211: Girls 9,10yrs 50m Freestyle (C Grade)
|
5th | NT |
|
2.0 | npt | |||
Event 215: Girls 9,10yrs 50m Butterfly (C Grade)
|
10th | NT |
|
npt | ||||
Daisy Ball |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley |
TKT | 1:23.07 | 1:16.57 | -6.50 | ||||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
1st | 37.52 |
|
6.0 | -2.20 | |||
Event 107: Girls 11/12yrs 50m Breaststroke (A Grade)
|
8th | 45.03 |
|
-2.54 | ||||
Christopher Barnett |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (A Grade)
|
7th | 1:34.73 |
|
-15.05 | ||||
Event 106: Boys 13/14yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
6th | 33.22 |
|
1.0 | -2.31 | |||
Event 110: Boys 13/14yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
7th | 41.99 |
|
-6.68 | ||||
Event 114: Boys 13/14yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
2nd | 40.79 |
|
5.0 | +0.20 | |||
Event 118: Boys 13/14yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
11th | 41.10 |
|
+0.03 | ||||
Naomi Broadley |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 207: Girls 9,10yrs 50m Breaststroke |
TKT | 50.95 | 45.45 | -5.50 | ||||
Event 211: Girls 9,10yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
1st | 37.45 |
|
6.0 | -0.27 | |||
Event 215: Girls 9,10yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
2nd | 41.93 |
|
5.0 | -0.31 | |||
Gabriella Burnett |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley |
TKT | 1:23.00 | 1:14.64 | -8.36 | ||||
Event 205: Girls 13/14yrs 50m Butterfly |
TKT | 32.90 | 30.93 | -1.97 | ||||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle |
TKT | 30.38 | 29.45 | -0.93 | ||||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
2nd | 35.21 |
|
5.0 | -0.58 | |||
Event 217: Girls 13/14yrs 50m Breaststroke (A Grade)
|
11th | 43.50 |
|
-1.43 | ||||
Will Byram |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (A Grade)
|
3rd | 1:22.54 |
|
4.0 | -9.26 | |||
Event 106: Boys 13/14yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
1st | 31.83 |
|
6.0 | -4.01 | |||
Event 110: Boys 13/14yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
2nd | 34.51 |
|
5.0 | -3.58 | |||
Event 114: Boys 13/14yrs 50m Breaststroke (A Grade)
|
3rd | 41.48 |
|
4.0 | -4.14 | |||
Event 118: Boys 13/14yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
1st | 40.59 |
|
6.0 | -4.89 | |||
Daniel Clipsham |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Boys 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (A Grade)
|
14th | 1:19.22 |
|
-7.66 | ||||
Event 206: Boys 15+yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
6th | 29.29 |
|
1.0 | -2.29 | |||
Event 210: Boys 15+yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
10th | 32.10 |
|
-2.33 | ||||
Event 214: Boys 15+yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
6th | 52.24 |
|
1.0 | -12.07 | |||
Event 218: Boys 15+yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
9th | 35.53 |
|
-2.45 | ||||
Cameron Ellis |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (B Grade)
|
9th | 1:47.90 |
|
-20.58 | ||||
Event 106: Boys 13/14yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
7th | 38.66 |
|
-3.51 | ||||
Event 110: Boys 13/14yrs 50m Butterfly (B Grade)
|
6th | 52.23 |
|
1.0 | -12.83 | |||
Event 114: Boys 13/14yrs 50m Breaststroke (C Grade)
|
3rd | 56.73 |
|
4.0 | -9.91 | |||
Event 118: Boys 13/14yrs 50m Backstroke |
Did Not Compete | |||||||
Faye Harper |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (A Grade)
|
5th | 1:30.83 |
|
2.0 | -10.61 | |||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
4th | 39.18 |
|
3.0 | -3.52 | |||
Event 107: Girls 11/12yrs 50m Breaststroke (A Grade)
|
13th | 50.13 |
|
-6.46 | ||||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
9th | 36.65 |
|
-4.25 | ||||
Event 115: Girls 11/12yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
7th | 43.35 |
|
-6.60 | ||||
Esme Hays |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (B Grade)
|
17th | 1:25.46 |
|
-3.17 | ||||
Event 205: Girls 13/14yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
11th | 39.83 |
|
-3.48 | ||||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
15th | 34.17 |
|
-1.51 | ||||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
4th | 39.76 |
|
3.0 | -0.22 | |||
Event 217: Girls 13/14yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
7th | 44.35 |
|
+1.10 | ||||
Luke Jenkinson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 106: Boys 13/14yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
14th | NT |
|
npt | ||||
Event 114: Boys 13/14yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
3rd | NT |
|
4.0 | npt | |||
Event 118: Boys 13/14yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
8th | NT |
|
npt | ||||
Matthew Menzer |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 106: Boys 13/14yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
2nd | 37.58 |
|
5.0 | -4.37 | |||
Event 110: Boys 13/14yrs 50m Butterfly (B Grade)
|
7th | 45.28 |
|
-5.33 | ||||
Event 118: Boys 13/14yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
9th | 47.06 |
|
-8.05 | ||||
Raygen Parkin |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (B Grade)
|
11th | NT |
|
npt | ||||
Event 205: Girls 13/14yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
13th | 39.84 |
|
-2.94 | ||||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
23rd | 35.05 |
|
-1.52 | ||||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
5th | 40.04 |
|
2.0 | +0.05 | |||
Event 217: Girls 13/14yrs 50m Breaststroke (A Grade)
|
3rd | 38.90 |
|
4.0 | +0.49 | |||
Purdy Roberts |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (B Grade)
|
15th | 1:35.17 |
|
-14.12 | ||||
Event 205: Girls 13/14yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
12th | 43.66 |
|
-7.07 | ||||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
22nd | 35.28 |
|
-1.99 | ||||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
17th | 41.42 |
|
-3.39 | ||||
James Sharp |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Boys 11/12,15+y rs 100m Ind Medley |
TKT | 1:35.37 | 1:17.20 | -18.17 | ||||
Event 204: Boys 11/12yrs 50m Breaststroke (A Grade)
|
2nd | 49.66 |
|
5.0 | -9.08 | |||
Event 208: Boys 11/12yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
1st | 42.18 |
|
6.0 | -7.20 | |||
Event 216: Boys 11/12yrs 50m Freestyle |
TKT | 34.05 | 29.52 | -4.53 | ||||
Adam Warner |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (C Grade)
|
2nd | 1:39.56 |
|
5.0 | -8.24 | |||
Event 106: Boys 13/14yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
10th | 38.90 |
|
-3.88 | ||||
Event 110: Boys 13/14yrs 50m Butterfly (C Grade)
|
5th | 50.68 |
|
2.0 | -7.62 | |||
Event 114: Boys 13/14yrs 50m Breaststroke (C Grade)
|
6th | 57.07 |
|
1.0 | -4.80 | |||
Event 118: Boys 13/14yrs 50m Backstroke (C Grade)
|
3rd | 44.93 |
|
4.0 | -3.36 | |||
Thomas Wooffindin |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Boys 11/12,15+y rs 100m Ind Medley |
TKT | 1:34.69 | 1:14.07 | -20.62 | ||||
Event 204: Boys 11/12yrs 50m Breaststroke |
TKT | 48.63 | 37.90 | -10.73 | ||||
Event 212: Boys 11/12yrs 50m Butterfly |
TKT | 43.52 | 32.51 | -11.01 | ||||
Event 216: Boys 11/12yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
3rd | 39.66 |
|
4.0 | -8.79 |