Splits
|
||||||||
Ohana Araujo |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (B Grade)
|
3rd | 1:35.00 |
|
4.0 | -9.78 | |||
Event 205: Girls 13/14yrs 50m Butterfly (B Grade)
|
5th | 41.00 |
|
2.0 | -2.01 | |||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
11th | 35.00 |
|
-2.93 | ||||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
11th | 38.00 |
|
+2.13 | ||||
Event 217: Girls 13/14yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
11th | 47.00 |
|
-1.07 | ||||
Yala Araujo |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (A Grade)
|
5th | 2:00.00 |
|
2.0 | -29.54 | |||
Event 205: Girls 13/14yrs 50m Butterfly (B Grade)
|
8th | 50.00 |
|
-9.46 | ||||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
7th | 39.00 |
|
-3.80 | ||||
Event 217: Girls 13/14yrs 50m Breaststroke (C Grade)
|
3rd | 49.00 |
|
4.0 | -0.13 | |||
Sravyasri Balasa |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Event 217: Girls 13/14yrs 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Grace Bolsover |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley |
Did Not Compete | |||||||
Event 105: Girls 15+yrs 50m Butterfly |
Did Not Compete | |||||||
Event 109: Girls 15+yrs 50m Freestyle |
Did Not Compete | |||||||
Norbert Boratyn |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Boys 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (C Grade)
|
2nd | 1:33.00 |
|
5.0 | -2.13 | |||
Event 206: Boys 15+yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
6th | 30.00 |
|
1.0 | +2.58 | |||
Event 214: Boys 15+yrs 50m Breaststroke (C Grade)
|
2nd | 40.00 |
|
5.0 | +2.35 | |||
Eva Britt |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle |
Did Not Compete | |||||||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke |
Did Not Compete | |||||||
Event 217: Girls 13/14yrs 50m Breaststroke |
Did Not Compete | |||||||
Holly Britt |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 203: Girls 9,10yrs 50m Backstroke |
Did Not Compete | |||||||
Event 207: Girls 9,10yrs 50m Breaststroke |
Did Not Compete | |||||||
Event 211: Girls 9,10yrs 50m Freestyle |
Did Not Compete | |||||||
James Campbell |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Boys 11/12,15+y rs 100m Ind Medley |
DQ | 7.6 Did not touch at turn with both hands |
||||||
Event 204: Boys 11/12yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
4th | 52.00 |
|
3.0 | -7.03 | |||
Event 208: Boys 11/12yrs 50m Backstroke (C Grade)
|
3rd | 45.00 |
|
4.0 | +0.63 | |||
Event 212: Boys 11/12yrs 50m Butterfly (C Grade)
|
2nd | 49.00 |
|
5.0 | -5.18 | |||
Event 216: Boys 11/12yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
5th | 43.00 |
|
2.0 | -6.52 | |||
Lucy Casson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 205: Girls 13/14yrs 50m Butterfly (B Grade)
|
7th | 43.15 |
|
-2.93 | ||||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
10th | 37.15 |
|
-0.98 | ||||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke (C Grade)
|
9th | 45.85 |
|
+4.08 | ||||
Daniel Chenery |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Boys 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (A Grade)
|
2nd | 1:28.81 |
|
5.0 | -4.67 | |||
Event 204: Boys 11/12yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
4th | 54.08 |
|
3.0 | -4.17 | |||
Event 208: Boys 11/12yrs 50m Backstroke |
TKT | 38.00 | 36.00 | -2.00 | ||||
Event 212: Boys 11/12yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
1st | 39.30 |
|
6.0 | -2.43 | |||
Event 216: Boys 11/12yrs 50m Freestyle |
TKT | 32.90 | 31.82 | -1.08 | ||||
Rose Chenery |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (A Grade)
|
7th | 1:19.73 |
|
-4.33 | ||||
Event 105: Girls 15+yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
16th | 32.80 |
|
+1.02 | ||||
Event 109: Girls 15+yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
9th | 29.82 |
|
+0.20 | ||||
Event 117: Girls 15+yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
12th | 39.45 |
|
+3.63 | ||||
Grace Clarke |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke (C Grade)
|
2nd | 57.02 |
|
5.0 | -9.90 | |||
Event 107: Girls 11/12yrs 50m Breaststroke (C Grade)
|
4th | 1:05.59 |
|
3.0 | -10.80 | |||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
14th | 46.56 |
|
-5.56 | ||||
Hope Cook |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley |
DQ | 6.5 Not on the back at finish |
||||||
Event 109: Girls 15+yrs 50m Freestyle (C Grade)
|
2nd | 33.00 |
|
5.0 | +4.05 | |||
Event 113: Girls 15+yrs 50m Backstroke |
DQ | 6.5 Not on the back at finish |
||||||
Isabella Cooper-Drabble |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (B Grade)
|
7th | 1:52.37 |
|
-18.82 | ||||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke (C Grade)
|
1st | 51.47 |
|
6.0 | -5.78 | |||
Event 107: Girls 11/12yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
7th | 50.65 |
|
-4.48 | ||||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
11th | 41.44 |
|
-2.17 | ||||
Megan Crunkhorn |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 203: Girls 9,10yrs 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Event 207: Girls 9,10yrs 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Event 211: Girls 9,10yrs 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 215: Girls 9,10yrs 50m Butterfly |
Scratched | |||||||
Amelia Denham |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (A Grade)
|
2nd | 1:31.98 |
|
5.0 | -12.48 | |||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
7th | 41.09 |
|
-4.77 | ||||
Event 107: Girls 11/12yrs 50m Breaststroke (A Grade)
|
6th | 47.50 |
|
1.0 | -5.81 | |||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
12th | 31.87 |
|
+0.66 | ||||
Daisy Dickie |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 203: Girls 9,10yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
1st | 49.97 |
|
6.0 | -4.27 | |||
Event 207: Girls 9,10yrs 50m Breaststroke (A Grade)
|
1st | 52.26 |
|
6.0 | -4.96 | |||
Event 211: Girls 9,10yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
3rd | 39.94 |
|
4.0 | -1.98 | |||
Niamh Dobbs |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (A Grade)
|
4th | 1:29.00 |
|
3.0 | -8.82 | |||
Event 107: Girls 11/12yrs 50m Breaststroke (A Grade)
|
3rd | 43.89 |
|
4.0 | -3.75 | |||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
5th | 33.80 |
|
2.0 | -1.91 | |||
Event 115: Girls 11/12yrs 50m Butterfly (B Grade)
|
2nd | 42.00 |
|
5.0 | -3.21 | |||
Daniel Eastwood |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (B Grade)
|
12th | 1:41.50 |
|
-11.54 | ||||
Event 106: Boys 13/14yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
6th | 39.38 |
|
1.0 | -4.57 | |||
Event 114: Boys 13/14yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
9th | 49.29 |
|
-4.80 | ||||
Event 118: Boys 13/14yrs 50m Backstroke (C Grade)
|
6th | 45.57 |
|
1.0 | -1.06 | |||
Lily Foreman |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Ellie Gallivan |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (B Grade)
|
20th | 1:35.16 |
|
-11.09 | ||||
Event 205: Girls 13/14yrs 50m Butterfly (B Grade)
|
6th | 42.16 |
|
1.0 | -3.56 | |||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
20th | 35.66 |
|
-2.54 | ||||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
6th | 44.84 |
|
1.0 | -4.71 | |||
Event 217: Girls 13/14yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
10th | 48.08 |
|
-1.86 | ||||
Marnie Haddow |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 217: Girls 13/14yrs 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
George Hill |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 204: Boys 11/12yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
5th | 58.33 |
|
2.0 | -12.00 | |||
Event 212: Boys 11/12yrs 50m Butterfly (B Grade)
|
3rd | 43.81 |
|
4.0 | -2.68 | |||
Event 216: Boys 11/12yrs 50m Freestyle (C Grade)
|
1st | 38.22 |
|
6.0 | +0.15 | |||
Jasmine Lumley |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (A Grade)
|
1st | 1:33.17 |
|
6.0 | -10.94 | |||
Event 107: Girls 11/12yrs 50m Breaststroke (A Grade)
|
2nd | 44.28 |
|
5.0 | -1.82 | |||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
1st | 34.70 |
|
6.0 | -1.83 | |||
Event 115: Girls 11/12yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
3rd | 38.30 |
|
4.0 | -1.25 | |||
Erik Maltby |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Boys 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (A Grade)
|
17th | 1:22.51 |
|
-8.34 | ||||
Event 206: Boys 15+yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
22nd | 30.12 |
|
-0.66 | ||||
Event 214: Boys 15+yrs 50m Breaststroke (A Grade)
|
15th | 38.00 |
|
-1.42 | ||||
Sam Mirza |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (B Grade)
|
7th | 2:12.63 |
|
-23.78 | ||||
Event 104: Boys 9,10yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
7th | 1:05.13 |
|
-9.23 | ||||
Event 108: Boys 9,10yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
1st | 52.05 |
|
6.0 | -5.47 | |||
Event 116: Boys 9,10yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
8th | 45.87 |
|
-3.73 | ||||
Emily Morgan |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Event 217: Girls 13/14yrs 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Sophie Morgan |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 203: Girls 9,10yrs 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Event 207: Girls 9,10yrs 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Event 211: Girls 9,10yrs 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Claire Mowbray |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (A Grade)
|
23rd | 1:23.00 |
|
-2.76 | ||||
Event 109: Girls 15+yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
25th | 32.00 |
|
-0.52 | ||||
Event 113: Girls 15+yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
7th | 36.00 |
|
-0.83 | ||||
Aleksander Lucka Rodgers |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 108: Boys 9,10yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
1st | 1:01.93 |
|
6.0 | -10.16 | |||
Event 116: Boys 9,10yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
5th | 53.34 |
|
2.0 | -5.99 | |||
Sophie Smith |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (B Grade)
|
6th | 2:00.00 |
|
1.0 | -11.55 | |||
Event 203: Girls 9,10yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
8th | 54.44 |
|
-5.75 | ||||
Event 207: Girls 9,10yrs 50m Breaststroke |
DQ | 7.3 Elbows over water except for last stroke before/during turn or last stroke at finish |
||||||
Event 211: Girls 9,10yrs 50m Freestyle (C Grade)
|
2nd | 48.26 |
|
5.0 | -3.14 | |||
Holly Thomas |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 105: Girls 15+yrs 50m Butterfly |
Scratched | |||||||
Event 109: Girls 15+yrs 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Philippa Thomas |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 109: Girls 15+yrs 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 113: Girls 15+yrs 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Event 117: Girls 15+yrs 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Harrison Thompson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 204: Boys 11/12yrs 50m Breaststroke (C Grade)
|
1st | 56.00 |
|
6.0 | -2.13 | |||
Event 208: Boys 11/12yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
2nd | 56.00 |
|
5.0 | -9.34 | |||
Event 216: Boys 11/12yrs 50m Freestyle (C Grade)
|
6th | 50.00 |
|
1.0 | -2.09 | |||
Olivia Thompson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (A Grade)
|
3rd | 1:39.76 |
|
4.0 | -11.45 | |||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
4th | 38.00 |
|
3.0 | -3.32 | |||
Event 217: Girls 13/14yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
5th | 49.04 |
|
2.0 | -4.05 | |||
Elvie Warburton |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley |
TKT | 1:20.51 | 1:11.76 | -8.75 | ||||
Event 205: Girls 13/14yrs 50m Butterfly |
TKT | 33.59 | 30.90 | -2.69 | ||||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke |
TKT | 35.10 | 32.58 | -2.52 | ||||
Event 217: Girls 13/14yrs 50m Breaststroke (A Grade)
|
2nd | 42.49 |
|
5.0 | -4.06 | |||
Joziah Wright |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Boys 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (B Grade)
|
10th | 1:40.97 |
|
-4.69 | ||||
Event 204: Boys 11/12yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
11th | 51.44 |
|
-3.46 | ||||
Event 208: Boys 11/12yrs 50m Backstroke (C Grade)
|
8th | 49.35 |
|
-0.39 | ||||
Event 216: Boys 11/12yrs 50m Freestyle (C Grade)
|
6th | 38.50 |
|
1.0 | +2.10 |