|
Event 101 Girls 11, 12, 15+ yrs 100m Ind Medley
|
Cut-offs |
11 | 12 | 13 | 14 | 15+ | A | 1:21.00 | 1:17.00 | 1:14.00 | 1:13.00 | 1:10.00 | B | 1:31.00 | 1:27.00 | 1:24.00 | 1:22.00 | 1:19.00 | C | 1:43.00 | 1:38.00 | 1:34.00 | 1:33.00 | 1:30.00 |
|
11yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
5 |
Natalia Bradwell |
South Axholm |
1:50.86 |
1:51.71 |
2.0 |
+0.85 |
12yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
11 |
Daniella Milner |
South Axholm |
1:36.73 |
1:34.36 |
|
-2.37 |
15yrs & Over A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Charlotte Wilson |
South Axholm |
1:15.31 |
1:14.94 |
6.0 |
-0.37 |
7 |
Jessica Hather |
South Axholm |
1:17.29 |
1:18.44 |
|
+1.15 |
15yrs & Over B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Poppy Livingstone |
South Axholm |
1:20.59 |
1:20.64 |
4.0 |
+0.05 |
Event 102 Boys 9,10,13,14 yrs 100m Ind Medley
|
Cut-offs |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | A | 1:28.00 | 1:21.00 | 1:16.00 | 1:11.00 | 1:08.00 | B | 1:38.00 | 1:32.00 | 1:26.00 | 1:20.00 | 1:17.00 | C | 1:51.00 | 1:43.00 | 1:36.00 | 1:31.00 | 1:27.00 |
|
13yrs Disqualifications
|
|
Name |
DQ Information |
|
Leo Maloigne |
6.6 Not on the back at finish |
14yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
4 |
Thomas Crow |
South Axholm |
1:12.38 |
1:12.84 |
3.0 |
+0.46 |
Event 103 Girls 11,12 yrs 50m Backstroke
|
Cut-offs |
11 | 12 | A | 35.50 | 34.50 | B | 40.50 | 39.50 | C | 45.50 | 44.50 |
|
11yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
5 |
Natalia Bradwell |
South Axholm |
48.24 |
47.63 |
2.0 |
-0.61 |
12yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
7 |
Daniella Milner |
South Axholm |
47.05 |
46.86 |
|
-0.19 |
Event 105 Girls 15+ yrs 50m Butterfly
|
Cut-offs |
15+ | A | 30.50 | B | 34.50 | C | 39.50 |
|
15yrs & Over A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Jessica Hather |
South Axholm |
31.65 |
33.49 |
5.0 |
+1.84 |
6 |
Charlotte Wilson |
South Axholm |
33.70 |
34.39 |
1.0 |
+0.69 |
15yrs & Over B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
10 |
Poppy Livingstone |
South Axholm |
36.66 |
36.98 |
|
+0.32 |
Event 106 Boys 13, 14 yrs 50m Freestyle
|
Cut-offs |
13 | 14 | A | 28.50 | 27.50 | B | 31.50 | 30.50 | C | 36.50 | 34.50 |
|
13yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Leo Maloigne |
South Axholm |
37.81 |
37.89 |
5.0 |
+0.08 |
14yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
5 |
Thomas Crow |
South Axholm |
28.86 |
29.02 |
2.0 |
+0.16 |
Event 107 Girls 11,12 yrs 50m Breaststroke
|
Cut-offs |
11 | 12 | A | 40.50 | 38.50 | B | 46.50 | 43.50 | C | 52.50 | 49.50 |
|
11yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
10 |
Natalia Bradwell |
South Axholm |
56.87 |
58.14 |
|
+1.27 |
12yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
13 |
Daniella Milner |
South Axholm |
49.10 |
50.16 |
|
+1.06 |
Event 109 Girls 15+ yrs 50m Freestyle
|
Cut-offs |
15+ | A | 27.50 | B | 31.50 | C | 35.50 |
|
15yrs & Over A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
7 |
Charlotte Wilson |
South Axholm |
31.25 |
31.40 |
|
+0.15 |
10 |
Jessica Hather |
South Axholm |
30.77 |
31.95 |
|
+1.18 |
15yrs & Over B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Poppy Livingstone |
South Axholm |
31.59 |
32.35 |
5.0 |
+0.76 |
Event 110 Boys 13, 14 yrs 50m Butterfly
|
Cut-offs |
13 | 14 | A | 31.50 | 29.50 | B | 35.50 | 33.50 | C | 40.50 | 37.50 |
|
13yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Leo Maloigne |
South Axholm |
45.28 |
48.38 |
4.0 |
+3.10 |
14yrs Speeding Tickets
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
|
Improvement |
1 |
Thomas Crow |
South Axholm |
33.68 |
33.23 |
|
-0.45 |
Event 111 Girls 11,12 yrs 50m Freestyle
|
Cut-offs |
11 | 12 | A | 31.50 | 30.50 | B | 35.50 | 34.50 | C | 40.50 | 39.50 |
|
11yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
13 |
Natalia Bradwell |
South Axholm |
44.85 |
46.96 |
|
+2.11 |
12yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
17 |
Daniella Milner |
South Axholm |
38.80 |
38.84 |
|
+0.04 |
Event 113 Girls 15+ yrs 50m Backstroke
|
Cut-offs |
15+ | A | 32.50 | B | 36.50 | C | 41.50 |
|
15yrs & Over A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Charlotte Wilson |
South Axholm |
34.24 |
35.57 |
4.0 |
+1.33 |
15yrs & Over Speeding Tickets
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
|
Improvement |
1 |
Poppy Livingstone |
South Axholm |
36.54 |
36.10 |
|
-0.44 |
Event 114 Boys 13, 14 yrs 50m Breaststroke
|
Cut-offs |
13 | 14 | A | 35.50 | 33.50 | B | 39.50 | 38.50 | C | 44.50 | 43.50 |
|
13yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Leo Maloigne |
South Axholm |
47.73 |
47.94 |
6.0 |
+0.21 |
14yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Thomas Crow |
South Axholm |
40.57 |
41.84 |
4.0 |
+1.27 |
Event 115 Girls 11,12 yrs 50m Butterfly
|
Cut-offs |
11 | 12 | A | 35.50 | 33.50 | B | 39.50 | 38.50 | C | 45.50 | 43.50 |
|
11yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
18 |
Natalia Bradwell |
South Axholm |
57.72 |
59.06 |
|
+1.34 |
12yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
8 |
Daniella Milner |
South Axholm |
46.97 |
48.73 |
|
+1.76 |
Event 117 Girls 15+ yrs 50m Breaststroke
|
Cut-offs |
15+ | A | 35.50 | B | 40.50 | C | 45.50 |
|
15yrs & Over A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Charlotte Wilson |
South Axholm |
39.03 |
39.40 |
5.0 |
+0.37 |
3 |
Jessica Hather |
South Axholm |
38.84 |
41.16 |
4.0 |
+2.32 |
15yrs & Over B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
4 |
Poppy Livingstone |
South Axholm |
42.00 |
42.85 |
3.0 |
+0.85 |
Event 118 Boys 13, 14 yrs 50m Backstroke
|
Cut-offs |
13 | 14 | A | 32.50 | 30.50 | B | 36.50 | 34.50 | C | 40.50 | 39.50 |
|
13yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
4 |
Leo Maloigne |
South Axholm |
42.52 |
44.03 |
3.0 |
+1.51 |
14yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Thomas Crow |
South Axholm |
32.51 |
32.36 |
4.0 |
-0.15 |
Event 201 Girls 9,10,13,14 yrs 100m Ind Medley
|
Cut-offs |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | A | 1:28.00 | 1:21.00 | 1:17.00 | 1:14.00 | 1:13.00 | B | 1:40.00 | 1:31.00 | 1:27.00 | 1:24.00 | 1:22.00 | C | 1:52.00 | 1:43.00 | 1:38.00 | 1:34.00 | 1:33.00 |
|
10yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Joanna McCallum |
South Axholm |
1:30.37 |
1:35.20 |
5.0 |
+4.83 |
10yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Amelia Wilkinson |
South Axholm |
1:43.06 |
1:41.34 |
6.0 |
-1.72 |
5 |
Eva Phillipson |
South Axholm |
1:49.22 |
1:56.17 |
2.0 |
+6.95 |
10yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Georgia Drury |
South Axholm |
2:24.41 |
2:08.91 |
4.0 |
-15.50 |
10yrs Speeding Tickets
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
|
Improvement |
9 |
Elodie Maloigne |
South Axholm |
1:54.02 |
1:47.39 |
|
-6.63 |
13yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Elizabeth McCallum |
South Axholm |
1:16.81 |
1:16.23 |
6.0 |
-0.58 |
14yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Annie Wilson |
South Axholm |
1:17.10 |
1:17.24 |
6.0 |
+0.14 |
5 |
Emily Exton |
South Axholm |
1:20.69 |
1:20.34 |
2.0 |
-0.35 |
14yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
4 |
Zoe Whitehead |
South Axholm |
1:27.20 |
1:27.82 |
3.0 |
+0.62 |
7 |
Caitlin Bradwell |
South Axholm |
1:28.92 |
1:33.73 |
|
+4.81 |
Event 202 Boys 11, 12, 15+ yrs 100m Ind Medley
|
Cut-offs |
11 | 12 | 13 | 14 | 15+ | A | 1:21.00 | 1:16.00 | 1:11.00 | 1:08.00 | 1:02.00 | B | 1:32.00 | 1:26.00 | 1:20.00 | 1:17.00 | 1:13.00 | C | 1:43.00 | 1:36.00 | 1:31.00 | 1:27.00 | 1:22.00 |
|
11yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
5 |
Oliver Crow |
South Axholm |
1:48.83 |
1:52.21 |
2.0 |
+3.38 |
12yrs Disqualifications
|
|
Name |
DQ Information |
|
Rohan Addlesee |
8.3 Alternating movement of legs |
15yrs & Over B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Kristopher Asher |
South Axholm |
1:13.20 |
1:15.80 |
4.0 |
+2.60 |
Event 203 Girls 9,10 yrs 50m Backstroke
|
Cut-offs |
10 | A | 39.50 | B | 44.50 | C | 50.50 |
|
10yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Joanna McCallum |
South Axholm |
41.76 |
43.27 |
5.5 |
+1.51 |
10yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Amelia Wilkinson |
South Axholm |
45.95 |
46.02 |
5.0 |
+0.07 |
10yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Elodie Maloigne |
South Axholm |
52.74 |
54.59 |
4.0 |
+1.85 |
6 |
Eva Phillipson |
South Axholm |
50.97 |
56.37 |
1.0 |
+5.40 |
8 |
Georgia Drury |
South Axholm |
57.31 |
1:05.90 |
|
+8.59 |
Event 204 Boys 11,12 yrs 50m Breaststroke
|
Cut-offs |
11 | 12 | A | 40.50 | 37.50 | B | 45.50 | 42.50 | C | 52.50 | 48.50 |
|
11yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Daniel Carter |
South Axholm |
46.99 |
46.81 |
6.0 |
-0.18 |
11yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
10 |
Oliver Crow |
South Axholm |
57.26 |
1:00.35 |
|
+3.09 |
12yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Rohan Addlesee |
South Axholm |
1:03.11 |
59.52 |
4.0 |
-3.59 |
Event 205 Girls 13, 14 yrs 50m Butterfly
|
Cut-offs |
13 | 14 | A | 32.50 | 31.50 | B | 36.50 | 35.50 | C | 41.50 | 40.50 |
|
13yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Elizabeth McCallum |
South Axholm |
33.29 |
34.59 |
6.0 |
+1.30 |
14yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Annie Wilson |
South Axholm |
36.36 |
35.88 |
6.0 |
-0.48 |
2 |
Emily Exton |
South Axholm |
38.70 |
36.87 |
5.0 |
-1.83 |
4 |
Zoe Whitehead |
South Axholm |
40.23 |
40.55 |
3.0 |
+0.32 |
6 |
Caitlin Bradwell |
South Axholm |
39.52 |
41.95 |
1.0 |
+2.43 |
Event 206 Boys 15+ yrs 50m Freestyle
|
Cut-offs |
15+ | A | 25.50 | B | 29.50 | C | 33.50 |
|
15yrs & Over A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
9 |
Kristopher Asher |
South Axholm |
28.25 |
29.00 |
|
+0.75 |
Event 207 Girls 9,10 yrs 50m Breaststroke
|
Cut-offs |
10 | A | 44.50 | B | 50.50 | C | 57.50 |
|
10yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
5 |
Joanna McCallum |
South Axholm |
47.81 |
53.52 |
2.0 |
+5.71 |
6 |
Elodie Maloigne |
South Axholm |
49.84 |
53.76 |
1.0 |
+3.92 |
10yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
9 |
Eva Phillipson |
South Axholm |
56.09 |
58.81 |
|
+2.72 |
10yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
4 |
Amelia Wilkinson |
South Axholm |
58.38 |
59.17 |
3.0 |
+0.79 |
6 |
Georgia Drury |
South Axholm |
1:06.55 |
1:01.24 |
1.0 |
-5.31 |
Event 208 Boys 11,12 yrs 50m Backstroke
|
Cut-offs |
11 | 12 | A | 36.50 | 33.50 | B | 41.50 | 38.50 | C | 46.50 | 43.50 |
|
11yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
7 |
Oliver Crow |
South Axholm |
49.86 |
53.28 |
|
+3.42 |
12yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
4 |
Rohan Addlesee |
South Axholm |
55.45 |
58.27 |
3.0 |
+2.82 |
Event 209 Girls 13, 14 yrs 50m Freestyle
|
Cut-offs |
13 | 14 | A | 29.50 | 28.50 | B | 33.50 | 32.50 | C | 38.50 | 36.50 |
|
13yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Elizabeth McCallum |
South Axholm |
29.93 |
30.41 |
6.0 |
+0.48 |
14yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Annie Wilson |
South Axholm |
32.74 |
32.77 |
6.0 |
+0.03 |
2 |
Emily Exton |
South Axholm |
33.71 |
34.19 |
5.0 |
+0.48 |
5 |
Zoe Whitehead |
South Axholm |
34.24 |
34.78 |
2.0 |
+0.54 |
14yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Caitlin Bradwell |
South Axholm |
37.79 |
38.71 |
4.0 |
+0.92 |
Event 210 Boys 15+ yrs 50m Butterfly
|
Cut-offs |
15+ | A | 27.50 | B | 31.50 | C | 36.50 |
|
15yrs & Over A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
8 |
Kristopher Asher |
South Axholm |
30.12 |
31.34 |
|
+1.22 |
Event 211 Girls 9,10 yrs 50m Freestyle
|
Cut-offs |
10 | A | 34.50 | B | 39.50 | C | 44.50 |
|
10yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Joanna McCallum |
South Axholm |
34.62 |
37.07 |
5.0 |
+2.45 |
6 |
Amelia Wilkinson |
South Axholm |
38.37 |
39.96 |
1.0 |
+1.59 |
10yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
8 |
Elodie Maloigne |
South Axholm |
43.96 |
46.22 |
|
+2.26 |
9 |
Eva Phillipson |
South Axholm |
43.03 |
50.46 |
|
+7.43 |
10yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
10 |
Georgia Drury |
South Axholm |
1:04.07 |
1:00.02 |
|
-4.05 |
Event 212 Boys 11,12 yrs 50m Butterfly
|
Cut-offs |
11 | 12 | A | 35.50 | 32.50 | B | 39.50 | 37.50 | C | 45.50 | 42.50 |
|
11yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
4 |
Daniel Carter |
South Axholm |
44.32 |
43.45 |
3.0 |
-0.87 |
11yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
10 |
Oliver Crow |
South Axholm |
52.35 |
57.24 |
|
+4.89 |
12yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
4 |
Rohan Addlesee |
South Axholm |
58.36 |
1:01.76 |
3.0 |
+3.40 |
Event 213 Girls 13, 14 yrs 50m Backstroke
|
Cut-offs |
13 | 14 | A | 33.50 | 32.50 | B | 37.50 | 36.50 | C | 42.50 | 42.50 |
|
13yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Elizabeth McCallum |
South Axholm |
35.22 |
35.26 |
6.0 |
+0.04 |
14yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
4 |
Annie Wilson |
South Axholm |
35.36 |
36.23 |
3.0 |
+0.87 |
14yrs Disqualifications
|
|
Name |
DQ Information |
|
Zoe Whitehead |
Did Not Compete |
|
Emily Exton |
Did Not Compete |
|
Caitlin Bradwell |
Did Not Compete |
Event 214 Boys 15+ yrs 50m Breaststroke
|
Cut-offs |
15+ | A | 31.50 | B | 36.50 | C | 41.50 |
|
15yrs & Over B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
4 |
Kristopher Asher |
South Axholm |
37.14 |
38.57 |
3.0 |
+1.43 |
Event 215 Girls 9,10 yrs 50m Butterfly
|
Cut-offs |
10 | A | 38.50 | B | 43.50 | C | 48.50 |
|
10yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Joanna McCallum |
South Axholm |
38.75 |
39.14 |
6.0 |
+0.39 |
10yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
5 |
Amelia Wilkinson |
South Axholm |
46.49 |
49.11 |
2.0 |
+2.62 |
10yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
5 |
Elodie Maloigne |
South Axholm |
50.98 |
56.82 |
2.0 |
+5.84 |
10yrs Disqualifications
|
|
Name |
DQ Information |
|
Georgia Drury |
8.3 Alternating movement of legs |
Event 216 Boys 11,12 yrs 50m Freestyle
|
Cut-offs |
11 | 12 | A | 31.50 | 29.50 | B | 35.50 | 33.50 | C | 40.50 | 37.50 |
|
11yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Daniel Carter |
South Axholm |
36.83 |
35.53 |
6.0 |
-1.30 |
11yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
8 |
Oliver Crow |
South Axholm |
45.11 |
46.87 |
|
+1.76 |
12yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Rohan Addlesee |
South Axholm |
44.99 |
44.81 |
4.0 |
-0.18 |
Event 217 Girls 13, 14 yrs 50m Breaststroke
|
Cut-offs |
13 | 14 | A | 37.50 | 36.50 | B | 42.50 | 41.50 | C | 47.50 | 46.50 |
|
13yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Elizabeth McCallum |
South Axholm |
39.39 |
41.67 |
4.0 |
+2.28 |
14yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Annie Wilson |
South Axholm |
38.27 |
39.53 |
5.0 |
+1.26 |
14yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Emily Exton |
South Axholm |
43.00 |
44.99 |
4.0 |
+1.99 |
6 |
Zoe Whitehead |
South Axholm |
46.23 |
47.13 |
1.0 |
+0.90 |
14yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Caitlin Bradwell |
South Axholm |
47.35 |
48.44 |
6.0 |
+1.09 |
Event 218 Boys 15+ yrs 50m Backstroke
|
Cut-offs |
15+ | A | 28.50 | B | 32.50 | C | 36.50 |
|
15yrs & Over B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
14 |
Kristopher Asher |
South Axholm |
34.30 |
36.47 |
|
+2.17 |